Çözüldü FIFA Online 4 Launcher açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yunus1234sa

Picopat
Katılım
17 Aralık 2020
Mesajlar
299
Çözümler
3
Arkadaşlar, FIFA Online 4 indirmek için 101 XP oyun merkezi diye bir uygulama indirdim. Ön yüklemede yaptım ama şu an Launcher açılmıyor. Görev yöneticisinden bakıyorum crash veriyor kapanıyor. Otomatik PC'yi yeniden başlattım çözülmedi, nedeni ne nasıl çözebilirim?
Yardım edebilecek var mı?
 
Son düzenleme:
Çözüm
Aynısı bende de oluyor yahu. Çözüm bulabilirseniz sevinirim ama önce bir sistem gereksinimlerinizi kontrol edebilirsiniz. Benim ekran kartı herhalde eski, o yüzden açılmıyor olabilir.
24 saat boyunca uğraştım indirdim sildim indirdim yeniden sildim DirectX hatası veriyordu onu falan düzelttim şimdi de bu çıktı.

Launcher'i silip geri yükledim düzeldi bende. Şu an girebiliyorum oyuna.

Katakirin

Yoctopat
Katılım
20 Eylül 2021
Mesajlar
1
Arkadaşlar, FIFA Online 4 indirmek için 101 XP oyun merkezi diye bir uygulama indirdim. Ön yüklemede yaptım ama şu an Launcher açılmıyor. Görev Yöneticisi'nden bakıyorum crash veriyor kapanıyor. Otomatik PC'yi yeniden başlattım çözülmedi, nedeni ne nasıl çözebilirim?
Yardım edebilecek var mı?

Bende istemci açılıyor fakat oyunlar gözükmüyordu bunun için çözüm isteyenler görev yöneticisnde arka plan dahil çalışan tüm 101 XP uygulamalarının görevlerini sonlandırın sonra tekrara açın ben de oldu.
 
Yukarı