FIFA oyunlarında oyuncular çok ağır hareket ediyor

Croqs

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
FIFA 22 ve FIFA 19'da ne yaparsam yapayım oyun çok yavaş ve ağır. FPS'de bir sıkıntı yok sistemimde kaldırıyor ancak paslar çok yavaş ve kötü gidiyor, oyuncularım yavaş koşuyor. Karşımdaki botta böyle değil ama benim takımımda çok yavaş. Sırf bu yüzden FIFA 22'yı 4. kez indirişim bir kez daha denemek istiyorum ama düzelmiyor. Bir çözümü ayarı var mı bu sorunun?

Çözebildinmi fifa23 de beni delirtti yine her oyununda aynı sorun fps 60 sabit ama aşırı derecede hantal yavaş oyun rakip deli gibi seri top çeviriyor ben pas atana kadar snaiyeler geçiyor saçma sapan dengesiz hantal hareketler netle alakalı bir sorunda yok single playerde aynı nadiren düzeliyor sonra yine aynı birde taktik ayarlarımdan takım presi ve ofsayt taktiği kısıtlı interneti kapatıp servera bağlanmadan girince düzeliyor servera bağlanınca bozuluyor resmen kasıtlı yaptıklarını düşünmeye başladım

Çözebildinmi FIFA23 de beni delirtti yine her oyununda aynı sorun FPS 60 sabit ama aşırı derecede hantal yavaş oyun rakip deli gibi seri top çeviriyor ben pas atana kadar snaiyeler geçiyor saçma sapan dengesiz hantal hareketler netle alakalı bir sorunda yok Single Player'de aynı nadiren düzeliyor sonra yine aynı bir de taktik ayarlarımdan takım presi ve ofsayt taktiği kısıtlı interneti kapatıp servera bağlanmadan girince düzeliyor servera bağlanınca bozuluyor resmen kasıtlı yaptıklarını düşünmeye başladım.

Hocam artık oynamıyorum Game Pass alınca oynuyordum ama ayarları en düşüğe alınca sadece dakika 50'den sonra o yavaşlama olmaya başlıyordu. FPS iyi olsa da sanırım sistemle alakalı bir durum.

Hocam artık oynamıyorum Game Pass alınca oynuyordum ama ayarları en düşüğe alınca sadece dakika 50'den sonra o yavaşlama olmaya başlıyordu. FPS iyi olsa da sanırım sistemle alakalı bir durum.
kesinlikle ea games kaynaklı bir sorun yada oyunda ciddi derecede hackler var.Yine bir oyuncu ile denk geldim daha öncekinde taktik ayarlarım kitlenmişti oyunu silip baştan kurmama rağmen internete bağlı olarak maça girince taktiklerim kilitli kaldı bu sefer denk geldiğimde sürekli oyunu durdurup durdu en son başlattığında oyuncu güçleri düştü ve konumlar karıştı forvet defansta duruyor defans forvete alınmış vesayre .Okadar uğraştım sabit 60 fps akıcı oyun sony dualshock 3 koluda çalıştırdım her topa basmaya titreşim ile çok keyifli bir hal almıştı bu sorundan sonra sildim oyunu bidahada fifa falan almam lanet olsun canlı destek cevap vermiyor mail atıyorsun bakan yok küfür etmekten kendime olan saygımda bozuldu fifa yüzünden

Kesinlikle EA Games kaynaklı bir sorun ya da oyunda ciddi derecede hackler var. Yine bir oyuncu ile denk geldim daha öncekinde taktik ayarlarım kitlenmişti oyunu silip baştan kurmama rağmen internete bağlı olarak maça girince taktiklerim kilitli kaldı bu sefer denk geldiğimde sürekli oyunu durdurup durdu en son başlattığında oyuncu güçleri düştü ve konumlar karıştı forvet defansta duruyor defans forvete alınmış vesaire. O kadar uğraştım sabit 60 FPS akıcı oyun Sony DualShock 3 koluda çalıştırdım her topa basmaya titreşim ile çok keyifli bir hal almıştı bu sorundan sonra sildim oyunu bidahada FIFA falan almam lanet olsun canlı destek cevap vermiyor mail atıyorsun bakan yok küfür etmekten kendime olan saygımda bozuldu FIFA yüzünden.

Vallahi hocam ben FIFA oyunlarını az oynadım ama rakibi olmayınca böyle oluyor işte. Pes tekrar iyi bir çıkış yaparsa (bayağı zor) belki rekabetle birlikte kalitede artar.

kesinlikle ea games kaynaklı bir sorun yada oyunda ciddi derecede hackler var.Yine bir oyuncu ile denk geldim daha öncekinde taktik ayarlarım kitlenmişti oyunu silip baştan kurmama rağmen internete bağlı olarak maça girince taktiklerim kilitli kaldı bu sefer denk geldiğimde sürekli oyunu durdurup durdu en son başlattığında oyuncu güçleri düştü ve konumlar karıştı forvet defansta duruyor defans forvete alınmış vesayre .Okadar uğraştım sabit 60 fps akıcı oyun sony dualshock 3 koluda çalıştırdım her topa basmaya titreşim ile çok keyifli bir hal almıştı bu sorundan sonra sildim oyunu bidahada fifa falan almam lanet olsun canlı destek cevap vermiyor mail atıyorsun bakan yok küfür etmekten kendime olan saygımda bozuldu fifa yüzünden
Oyunu bilgisayardan oynuyorsanız oyunun yavaş olması çok normal fifa 23ün pc sürümü dandik oldugu için bu sizle alakalı bir şey değil. Ancak ps platformundan oynamak daha iyi oyun hızlı ve donmalar takılmalar olmaz.

Sürekli yavaş değil normal oyunda efsane online oynarken nadirende olsa akıcı iyi bir oyuna denk geliyorum kesinlikle fifanın server problemi var yada kasıtlı bazı ülkenin oyuncularını sınırlandırıyor 100 mbit netlede denesem fifa 12 den beri hep aynı problem var.Diğer platformlardada oynadım aynı oyun oynanış olarak değişen bir şey yok yani sorun dediğim gibi online oynarken fifa 12 den beri değişmeyen sorun adamlar sarhoş gibi yavaşlamalar ağarlaşmalar vesayre aynısını ps3 ve 4 dede yaşadım zamanında pc üzerindende yaşadım

Oyunu bilgisayardan oynuyorsanız oyunun yavaş olması çok normal fifa 23ün pc sürümü dandik oldugu için bu sizle alakalı bir şey değil. Ancak ps platformundan oynamak daha iyi oyun hızlı ve donmalar takılmalar olmaz.
Bu takılma donmadan ziyade hile veya kısıtlanma gibi bir şey rakip fişek gibi oynarken benim oyuncular sanki maçın son dakikası gibi yorgun bitkin saçma sapan ağırlar fifa12 den beri var bu sorun online oyunda.Ps3 ve ps4 dede başıma geliyordu ama bilgisayar kadar sık değildi tabiki.Şöyle söylim 7 8 maç kanser oluyorum 1 maç akıcı oyun denk gelince okadar maç üst üste yenilen ben 8 10 gol attığım oluyor fark bu kadar fazla yani

Yeni konular

Geri
Yukarı