Fifa Türk takımları neden kötü ?

Oğuzcan Çakır

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Fifa22 kariyerde ve ya diğer fifa oyunlarında türkiye neden transfer yapamıyor bilen biri var mı lig kalitesinden ötürü mü bu ? lig kalitesini arttıra bilmememizin bir yolu var mı ? şampiyon olsalarda şampiyonlar ligini kazansalar dahi bütçe gelmiyor transfer yapanıyorlar bunu ayarlamanın bir yolu var mı ?

Arkadaşlar FIFA22 kariyerde veya diğer FIFA oyunlarında Türkiye neden transfer yapamıyor bilen biri var mı lig kalitesinden ötürü mü bu? Lig kalitesini arttıra bilmememizin bir yolu var mı? Şampiyon olsalarda şampiyonlar ligini kazansalar dahi bütçe gelmiyor transfer yapanıyorlar bunu ayarlamanın bir yolu var mı?
Gerçekte ligin bir kalitesi, bir prestiji olmadığı içindir. Oyunda da bu prestij seviyesi düşüktür o sebepten para az geliyordur liglerde.

Mod var kurarsan, brocan.
ne modu var araştırdım fakat bulamadım
Gerçekte ligin bir kalitesi, bir prestiji olmadığı içindir. Oyunda da bu prestij seviyesi düşüktür o sebepten para az geliyordur liglerde.

Ben de biliyorum o yüzdendir diye de kariyerde insan Türk takımı da görmek istiyor bunu yapmak istiyorum fakat hiçbir şekilde bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı