FIFA ve yarış oyunları için oyun kolu tavsiyesi

Ds4 v2 bence. Hissiyatı çok güzel. Xbox'taki gibi kumandalı araba kumandası hissiyatı vermiyor.

Arkadaşlar dizüstü laptopumda FIFA Mortal Kombat ve bazı yarış oyunları oynuyorum ve bunlar için kaliteli oyun kolu arıyorum.

Xbox 9. nesil öneririm, ergonomik kolu yormuyor. Alırken yanına şarjlı pil de alın 70 TL'ye.

Arkadaşlar dizüstü laptopumda FIFA Mortal Kombat ve bazı yarış oyunları oynuyorum ve bunlar için kaliteli oyun kolu arıyorum.
Dualshock 4 için ek program vs. İndirmeniz gerekiyor algılaması için.

Xbox 9. nesil öneririm, ergonomik kolu yormuyor. Alırken yanına şarjlı pil de alın 70 TL'ye.

Dualshock 4 için ek program vs. İndirmeniz gerekiyor algılaması için.
Ek program indirmeniz 5dk sürmez hocam. Sudan sebeplerle ds4'ü gömmeyin bence. Xbox kumandalarının tutuş/tuş hissiyatı ve tuş sesleri çok rahatsız edici geliyor bana.

DualShock için ne ek programı indirmemiz gerekiyor ben USB ile bağlanıp her fonksiyonu aktif kullanabiliyorum.
Hocam programsız da kullanılabiliyor zaten de ayrı bir programı da vardı sanırım. Ben programı hiç kullanmadım ama.

Xbox 9. Nesil derim bende. Ps kafelerde çok vakit öldürdüğümüz için kolun tutuşu şekli şemali başta garip geliyor. Ama alışınca daha ergonomik olduğunu anlıyorsunuz.

Forza Horizon dışında ek program kullanmadım DS4 için. Windows otomatik olarak algılıyor ve oynatabiliyor.

Ek program indirmeniz 5dk sürmez hocam. Sudan sebeplerle DS4'ü gömmeyin bence. Xbox kumandalarının tutuş/tuş hissiyatı ve tuş sesleri çok rahatsız edici geliyor bana.

Hocam programsız da kullanılabiliyor zaten de ayrı bir programı da vardı sanırım. Ben programı hiç kullanmadım ama.

Gömmüyorum, DS4'e göre daha ergonomik Xbox 9. nesil.

Yeni konular

Geri
Yukarı