FIFA'da Rebuild Nasıl Yapılır?

AlperenefeAl

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar FIFA 21/22'de nasıl rebuild yaptıkları hakkında bilgisi olan var mı? Var ise yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maçların tamamını simüle ediyorlar ve sadece transfer döneminde oyuncuları alıp/satıp ilerlemeye devam ediyorlar diye biliyorum.

Bazen konsept belirleyip ona göre kadrolar kurup tüm sezonu simüle ediyorlar.Bazen sadece transfer döneminde oyuncu al sat yapıp tekrardan simüle ediyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu abimizin 1 rebuild videosunu izleyerekte ne olduğunu anlayabilirsin. Kendisi YouTube TR'ye rebuild konseptini ilk getiren kişi.

Ben sadece oyuncu rebuild yapmak istiyorum. Örneğin sergio ramos rebuild mod var mı acaba? PS5 için.
oyuncunun olduğu takıma geç oyuncuun istasitklerine bak mesela sonra başka takıma gidersem menajer teklifi talep edip yada mod ile gittiği takıma gidip devam edebilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
aha burdada örneği var

Oyuncunun olduğu takıma geç oyuncuun istasitklerine bak mesela sonra başka takıma gidersem menajer teklifi talep edip ya da mod ile gittiği takıma gidip devam edebilirsin.
aha buradada örneği var.

Attığın videoda oyuncunun kariyerini nasıl başlatıcaz.

Attığın videoda oyuncunun kariyerini nasıl başlatıcaz.

FIFA 23 de.

Oyuncunun olduğu takıma geç oyuncuun istasitklerine bak mesela sonra başka takıma gidersem menajer teklifi talep edip ya da mod ile gittiği takıma gidip devam edebilirsin
aha buradada örneği var

Hangi modla?

Yeni konular

Geri
Yukarı