FIFA'da yüksek FPS'ye rağmen oyun kasması

meftun_1

Hectopat
Selamlar, FIFA 19'u dün satın aldım ve oynamaya başladım. İlk başta ayarları ortaya aldım oyuna girdim 60 FPS sabit alıyorum ama oyun arada yavaşlıyor ve donuyordu sonra en düşük ayarlarda aldım ve tekrar oyuna girdim ancak bir şey değişmedi.

Sistemim:
GTX 750 Ti.
AMD Athlon X4 840
8 GB DDR3 1600 MHz RAM.
1 TB Seagate HDD.

Yorumlarınızı esirgemeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, FIFA 19'u dün satın aldım ve oynamaya başladım. İlk başta ayarları ortaya aldım oyuna girdim 60 FPS sabit alıyorum ama oyun arada yavaşlıyor ve donuyordu sonra en düşük ayarlarda aldım ve tekrar oyuna girdim ancak bir şey değişmedi.

Sistemim:
GTX 750 Ti.
AMD Athlon X4 840.
8 GB DDR3 1600 MHz RAM.
1 TB Seagate HDD.

Yorumlarınızı esirgemeyin.

Hocam sorun HDD oyunda bekleme illaki yapacaktır.

Monitörün kaç Hz olduğunu biliyor musun? Benim monitörüm 60hz ve oyunda 60tan fazla FPS aldığımda oyun kasıyor, bu yüzden FPS sabitleyerek oynuyorum. Belki bunun gibi bir sorun vardır.

Eğer 144 hz veya daha üstü bir monitörünüz varsa 60 FPS'te kasma hissiyatı olabilir.
75 hz Bi monitor üm var
Monitörün kaç Hz olduğunu biliyor musun? Benim monitörüm 60hz ve oyunda 60tan fazla FPS aldığımda oyun kasıyor, bu yüzden FPS sabitleyerek oynuyorum. Belki bunun gibi bir sorun vardır.
Monitörüm 75 hz
Hocam sorun HDD oyunda bekleme illaki yapacaktır.

Hocam bekleme şöyle oyunu oynarken yavaşlıyor ve lag giriyor.
Ayrıca hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu sistemle benim sistemim neredeyse aynı ancak o ultrada ben ise low da oynuyorum?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı