Filenin Sultanları ABD'ye 3-2 yenildi!

Makaleler
15
Dün gece Filenin Sultanları Kanada'nın Calgary şehrinde 4 maçtan oluşan haftanın son maçını ABD ile oynadı.

Kanada'ya yenildikten sonra Hollanda maçını almamız takıma büyük bir moral olmuştu. Japonya maçını almamız zaten bunun en büyük göstergesi.

ABD ile her set baş başa gitti, Saliha gece resmen yıldızlaştı.
Bizi taşıyan oyunculardan biri kimse inkar etmeyecektir, Saliha Şahin idi.

Son sette aldık derken ABD'nin son iki sayıda şansı tuttu. Ülkecek bedevi şansıyla yaşıyoruz 😂 😂 😂

Maalesef 3-2 bu şekilde kaybettik.

Olsun yola devam. Daha Ankara'da kendi seyircimizin önünde oynayacağımız maçlar var.

Dünya geneline bakılırsa, maalesef onlardan 100 kat iyi oynayan bir sürü voleybol takımı var. Yenilmeleri normal. Ama bu çoğunluktan iyi oynadıkları gerçeğini değiştirmez. Ve desteklemeye devam ediyorum.

Dün gece Filenin Sultanları Kanada'nın Calgary şehrinde 4 maçtan oluşan haftanın son maçını ABD ile oynadı.

Kanada'ya yenildikten sonra Hollanda maçını almamız takıma büyük bir moral olmuştu. Japonya maçını almamız zaten bunun en büyük göstergesi.

ABD ile her set baş başa gitti, Saliha gece resmen yıldızlaştı.
Bizi taşıyan oyunculardan biri kimse inkar etmeyecektir, Saliha Şahin idi.

Son sette aldık derken ABD'nin son iki sayıda şansı tuttu. Ülkecek bedevi şansıyla yaşıyoruz 😂 😂 😂

Maalesef 3-2 bu şekilde kaybettik.

Olsun yola devam. Daha Ankara'da kendi seyircimizin önünde oynayacağımız maçlar var.

Bu maç avanstı, gelecek maç bizde.

Dünya geneline bakılırsa, maalesef onlardan 100 kat iyi oynayan bir sürü voleybol takımı var. Yenilmeleri normal. Ama bu çoğunluktan iyi oynadıkları gerçeğini değiştirmez. Ve desteklemeye devam ediyorum.
Kesinlikle hocam size katılıyorum.

Bu maçın sonucu aslında pek önemli de değildi, zaten çeyrek finali garantilemiştik.

En azından aşırı abartılan Türk futbol takımlarımızın Avrupa'da gösterdiği kötü performanslara rağmen ülkemizi iyi temsil ediyorlar. Nazar boncuğu olsun.
Aynen hocam, nazar boncuğu olsun.

Maçı başından sonuna kadar izleme fırsatı buldum. Kafa kafaya giden bir maç oldu, maalesef son seti iki skor fark ile verdik. ''Bizim çocuklar'' denilen balonlar yerine biraz da bu ülkenin kadın milli voleybol takımı desteklenmeli. Bu arada milli takım bu maça çıkmadan önce final aşamalarını zaten garantilemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı