Filistin iddiaları hakkındaki video doğru mu?

@@Raptor_Z
Senin yazının içinde geçen "Belge: Başbakanlık osmanlı arşivi, y. Prk. Azj. 27/39"
Ait bir kaynak, bir arşiv yok. Nasıl olsa kimse bakmayacak diye yazmışlar. Sana bir şey demiyorum. Sonuçta sen de bunu bir yerden kopyala yapıştırdın. Aldığın yer yalan söylüyor gibi. Videoda ki eleman gibi.
Eğer bu kaynağı, belgeyi T.C. Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı burada bul. Ben özür dileyeceğim.
Birader bu zaten belgeden bir alıntı belgenin tamamı değil. Orada dikkat edersen içeriğin bir kısmı var. Sen ne bekliyorsun? Amacın ne ben almadım. Arşiv zaten eski. Ben cumhurbaşkanlığı da demedim ki zaten. Sen bana cumhurbaşkanlığı diyorsun.

Filistin bayrağı, 1 ufak fark dışında Osmanlıya isyan eden Arap isyancıların bayrağıdır. Bunu temsil eder. Bugün insanlar din adı altından bu bayrağı sallıyor. Utanmasalar Kürdistan devleti Müslüman kardeşimiz deyip Ankara'ya bayrağı asacaklar. Gerçi oda yapıldı. Şimdi hatırladım.

1980-1982 arasında 300 kadar PKK'lı Suriye kontrolü altında olan Lübnan'ın Bekaa Vadisi'ne yerleşmiş ve burada Filistinlilerden eğitim, Suriye'den çoğunlukla örtülü şekilde destek almıştır.

Filistin lideri Mahmut Abbas Uygur Türklerine karşı uygulanan politikalarda Çin’i haklı buldu.

Filistin Bayrağının anlamı İlk olarak Şerif Hüseyin tarafından 1916 yılında Osmanlı Devletine karşı başlatılan Arap ayaklanmasının sembolü olarak tasarlandı.

Gram üzülmüyorum Türk düşmanlarına.

@@Raptor_Z
Senin yazının içinde geçen "Belge: Başbakanlık osmanlı arşivi, y. Prk. Azj. 27/39"
Ait bir kaynak, bir arşiv yok. Nasıl olsa kimse bakmayacak diye yazmışlar. Sana bir şey demiyorum. Sonuçta sen de bunu bir yerden kopyala yapıştırdın. Aldığın yer yalan söylüyor gibi. Videoda ki eleman gibi.
Eğer bu kaynağı, belgeyi T.C. Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı burada bul. Ben özür dileyeceğim.
Burada da bir kısımdan bahsetmiş Memurların pervasızlığından. Osmanlı araştırma vakfı hem de kaynaklı da. Yani diyorum ki toprak satın alabilmişler. Muhtemelen rüşvetle. Ki öyle diyor. Hem de kaynaklı. Orada belgeden alıntı vardı. Alıntı başka bir şey. Belgenin tamamı başka bir şey.

Filistin’i Kim Sattı?, İkinci Abdülhamid ‘in sıkı tedbirlerini bazı memurların hainliği deldi.

@Yararsız Üye ve @SideWinder sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Hiçbir şey düşünmüyorum, düşünmek de istemiyorum.

İnsanları da böyle etiketlemeyin lütfen. Fikri olan ve bunu belirtmek isteyen zaten gelir yazar. Hiçbirimiz tarih bilgini ya da Orta Doğu uzmanı değiliz. Yanlış anlamayın, size çıkışmıyorum. Sadece bıktım bu konudan.

Her ne kadar Filistin de ölen masum çocuklar olsa da Filistin i desteklemiyorum. Sadece Müslüman oldukları için yardım etmek büyük saçmalık. Bizim yardımımızı hak edecek bir faydaları da olmadı. Sosyal medyada Filistin yanındayız diye algı yürütüyorlar. İnsanımız terörle mücadele ederken ölen kahraman askerimize terör eylemlerinde patlatılan bombalarda ölen masum insanımızı bu kadar gündeme getirmediler. Başının çaresine baksın herkes. Bizi ilgilendirmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı