Filistin iddiaları hakkındaki video doğru mu?

@Raptor_Z açıklama bekliyoruz, @ogrsh neler söylüyor?

:).

@cxnnorx evet, video doğru.
Komik olduğunu sanıyorsun değil mi? Haberin var mıydı? Komiğin kim olduğu belli oluyor buradan. Haberin olmamışsa araştırmamışsan bile. Ne diyeyim esas sen komik kalıyorsun. Videoya gelirsek Yahudilerin toprak satın alması yalan mı? He he yalan. Yalan olsaydı Filistinliler oyuna gelip topraklarını satmazdı. Dalga geçer gibi diyor bir de ya.

Kudüs ve Mescid-i Aksa toprakları Abdulhamid Han'ın tapulu malı olmasına rağmen işgal ve ilhak ediyorlar.
Tapu mapu hikaye.
Zaten o tapuları da yasal olmayan şekillerde hile hurda ile Arap bedevi toprak ağalarından, memurlara rüşvet vs vererek almışlar.
Memurların çoğu da Tanzimat ve Islahat fermanlarından sonra memurluk hakkı elde eden kendi adamları.
Zararlı cemiyetlerin mensupları.
Kanı bozuk bu ağalar yüzünden gariban halk şimdi çile çekiyor.
Bu ağalar şimdiki Suud ailesi gibi düşünün işte.

Tapulu arazilerine sadık kalsalar zaten sorun kalmaz.
Ama İsrail sınırlarını belirlemez.
Çevre devletlere karşı işgalci bir politika güder.
Suriye'nin Golan Tepeleri şu an İsrail'in işgali altındadır.
Su ihtiyacını buradan gideriyor İsrail.
Yahudiler orada ki aldıkları mülklerin 1/3 kısmını, yüzyıllar boyunca uğraşarak Osmanlı zamanında almışlar. Osmanlı devleti buna hep kısıtlamalar getirmiş. 2/3 bölümü kendileri sattı. Bunda bir sorun yok. Birisi gelip benim için sizin mahalle kutsal sana 80 tane
RTX 3080 vereceğim dese satardım evimi. Bazı kişiler için evin bir önemi olmayabilir. Herkes aynı değil. Vatana veya dine ihanet değil bu.

Kudüs ve Mescid-i Aksa toprakları Abdulhamid Han'ın tapulu malı olmasına rağmen işgal ve ilhak ediyorlar.
Tapu mapu hikaye.
Zaten o tapuları da yasal olmayan şekillerde hile hurda ile Arap bedevi toprak ağalarından, memurlara rüşvet vs vererek almışlar.
Memurların çoğu da Tanzimat ve Islahat fermanlarından sonra memurluk hakkı elde eden kendi adamları.
Zararlı cemiyetlerin mensupları.
Kanı bozuk bu ağalar yüzünden gariban halk şimdi çile çekiyor.
Bu ağalar şimdiki Suud ailesi gibi düşünün işte.

Tapulu arazilerine sadık kalsalar zaten sorun kalmaz.
Ama İsrail sınırlarını belirlemez.
Çevre devletlere karşı işgalci bir politika güder.
Suriye'nin Golan Tepeleri şu an İsrail'in işgali altındadır.
Su ihtiyacını buradan gideriyor İsrail.
Rüşvetle alıyorlar. Osmanlı tapu memurlarından. Sen neyin kafasınız yaşıyorsun. 2. Abdülhamid'in haberi bile olmuyor. Normalde Yahudilerin toprak satın alması yasak olmasına rağmen oluyor bu. Uyanık mısın?

Filistin bayrağı, 1 ufak fark dışında Osmanlıya isyan eden Arap isyancıların bayrağıdır. Bunu temsil eder. Bugün insanlar din adı altından bu bayrağı sallıyor. Utanmasalar Kürdistan devleti Müslüman kardeşimiz deyip Ankara'ya bayrağı asacaklar. Gerçi oda yapıldı. Şimdi hatırladım.
İsrail bayrağının anlamını bilmeyen biri daha.
Arapların senin coğrafyanla işi kalmamış.
Ama Fırat Dicle senin topraklarından geçiyor.

Filistin'e neden sırf müslüman oldukları için yardım gönderiyoruz. Müslüman bir ülkeyiz fakat islam ülkesi değiliz.

(Müslüman ülke çoğunluğu müslüman olan ülke anlamına gelir. İslam ülkesi ise şeriat ile yönetilen ülke anlamına gelir. Linç yemek istemiyorum.)

Eğer din kardeşi diye her şeye yardım göndereceksek başta Suudi Arabistan ve İran olmak üzere ülkeler bize ekonomik yardımda bulunsun. Mesela Suudi Arabistan bize %75 daha uygun fiyata petrol satsın. Din kardeşiyiz ya. Ayrıca anlatılanlar doğru. Filistin Ermeni'leri destekliyor, Doğu Akdeniz'de Yunanistan'ı destekliyor, Sözde ermeni soykırımını tanıyor ve çok ufak bir fark ile Arap isyan bayrağını kullanıyorlar. Sen seni 85 farklı erkekle aldatan bir sevgiliye güvenir miydin?

Rüşvetle alıyorlar. Osmanlı tapu memurlarından. Sen neyin kafasınız yaşıyorsun. 2. Abdülhamid'in haberi bile olmuyor. Normalde Yahudilerin toprak satın alması yasak olmasına rağmen oluyor bu. Uyanık mısın?

Benim mesajına baksana. Tamam ama Osmanlının yüzyıllar boyunca engel olduğu meseleyi, Filistin halkı çabucak patlattı. Filistinliler Arap değil daha çok Yunan kavmi. Bunu bilen de yok. Adamlar Girit adasından göçmeler. Ne aksiyon arıyorlarsa güzelim Avrupa'lardan kutsal topraklar da ölüyorlar.

Yahudiler orada ki aldıkları mülklerin 1/3 kısmını, yüzyıllar boyunca uğraşarak Osmanlı zamanında almışlar. Osmanlı devleti buna hep kısıtlamalar getirmiş. 2/3 bölümü kendileri sattı. Bunda bir sorun yok. Birisi gelip benim için sizin mahalle kutsal sana 80 tane
RTX 3080 vereceğim dese satardım evimi. Bazı kişiler için evin bir önemi olmayabilir. Herkes aynı değil. Vatana veya dine ihanet değil bu.
Balfour Deklarasyonu ile siyonist zihniyetin tomurcuklanmasıdır.
Hile hurda ile rüşvet vererek gayri resmi yollardan topraklara kondular.
Avrupalı Devletler'de kendi başlarından atabilmek ve de Osmanlının başına bela edebilmek için ön ayak oldu.
Sadece Hitler değil yani. Özellikle Ruslar Kudüs konusunda ısrarcı oldu.
Yahudiler için Afrika düşünülüyordu başta.

Kudüs tüm dinler için kutsal ve Abdulhamid Han'ın tapulu arazisi.
Ama dediğim gibi tapu mapu hikaye.

Bu kadar sinir, ne yahu? Gülerim, gülmem. Ona da ben karar vereyim bir zahmet. Rahat olun biraz. 😁
Sorum hala geçerli. Osmanlı araştırma vakfından bile rüşvetle Abdülhamid'in haberi dahi olmadan toprak satıldığını kanıtladım. Nerede toprak hiç satılmamış. E hani? Siz gülmeye devam ediniz beyefendi bakalım aynısı bizim de başımıza gelirse o zaman aynı şekilde gülebilecek misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı