Filistin iddiaları hakkındaki video doğru mu?

Hocam bir de ARAP'ların İNGİLİZ askerlerini kahraman gibi karşılaması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Değişen bir şey olmamış ki zaten. Araplar 1917'de Bağdat'a giren ingiliz askerlerini kahraman gibi karşılamış. Aynısını 2. körfez savaşında ABD askerleri Bağdat'a girince de yapmışlar(1990/1991 yılları).

Acaba şimdi biz girsek ne olur 🤔
Valla öyle bir şey olursa umarım taş ve sopalarla karşılanmayız. Hatta hiç yapmaya bile gerek yok.

Benjamin Kirby Adamın adına bak yahudi ismi bundan şüphelenen oldu mu hiç? Ayrıca komik te değil. Hiç okumadan bakarsanız tabi. Gülmeye devam edin siz bakalım aynı şey bizim de başımıza gelirse böyle gülebilecek misiniz?

Son düzenleme:

Amaç ne anlamadım?
Valla öyle bir şey olursa umarım taş ve sopalarla karşılanmayız. Hatta hiç yapmaya bile gerek yok.

Benjamin Kirby Adamın adına bak yahudi ismi bundan şüphelenen oldu mu hiç? Ayrıca komik te değil. Hiç okumadan bakarsanız tabi. Gülmeye devam edin siz bakalım aynı şey bizim de başımıza gelirse böyle gülebilecek misiniz?

Hocam tövbe tövbe, akşam akşam yahudi yaptınız beni,tövbe tövbe.
Bu arada ismimde küçüklüğümde beri sevdiğim aklımda iz bırakmış bir çizgi film karakterinin adı.
Vallahi öyle bir şey olursa umarım taş ve sopalarla karşılanmayız. Hatta hiç yapmaya bile gerek yok.

Benjamin Kirby Adamın adına bak yahudi ismi bundan şüphelenen oldu mu hiç? Ayrıca komik te değil. Hiç okumadan bakarsanız tabii. Gülmeye devam edin siz bakalım aynı şey bizim de başımıza gelirse böyle gülebilecek misiniz?

Şahsen ben savaşa gülerek giderim, kimse gibi korkarak değil, Türk askeri savaştan korkmaz düşmanın kafasını ezeceği için o savaşa gülerek gider.

Son düzenleme:
Hocam tövbe tövbe, akşam akşam yahudi yaptınız beni,tövbe tövbe.
Bu arada ismimde küçüklüğümde beri sevdiğim aklımda iz bırakmış bir çizgi film karakterinin adı.
Ben sizi yahudi yapmadım yada ilan etmedim ki. Ben dedim ki ismin yahudi ismi. Benjamin ismi yahudi ismidir. Hayal gücünüz çok geniş sanırım.

Son düzenleme:
Ben Arapların küçük bir kısmının isyan ettiğini, diğerlerinin bize destek verdiğini söylüyorum.
Hocam bunun yanlış olduğunu kanıtladık. Hatta siz Yemen isyan etmedi dediniz ama ben onu belgeler ile yine kanıtladım.
Söylemiştim bunu bir konuda. Sizi alıntılayarak söylemedim, evet. Örneğin, İmam Yahya.
İmam Yahya'nın isyancı olduğunu da kanıtladım.

Eğer Yahudiler bu toprakları hile hurdayla hile almış olsalar bu Filistinli Arapların hatalı olduğunu gösterir. Düşmana kanmamalılardı. Hadi diyelim ki Filistin %100 haklı yine de bize düşman olan millete yardım etme taraftarı değilim.Diyebilirsiniz ki Kudüs önemli, hayır artık pek de önemli değil.
Atatürk'ün de dediği gibi "Türk çocuğu, artık Arap çölleri için kanını dökmeyecektir."
Şahsen ben savaşa gülerek giderim, kimse gibi korkarak değil, Türk askeri savaştan korkmaz düşmanın kafasını ezeceği için o savaşa gülerek gider.
Şovenistliğin lüzumu yok. Savaş sadece askerlerin cesareti ile kazanılamaz hele ki 21. yüzyılda.
Ben Arapların küçük bir kısmının isyan ettiğini, diğerlerinin bize destek verdiğini söylüyorum.
İsyan neden başarısız olmadı o zaman?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı