Filistin iddiaları hakkındaki video doğru mu?

Arkadaşlar, Filistin'in kendi isteği ile topraklarını sattığı ve Ermenistan'ı desteklediği söyleniyor, şahsen ben bunlara inanmıyorum bu videodaki şeylerde aklıma bayağı yattı. Sizce bu video doğru bilgiyi veriyor mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlara ek olarak Filistin'de içinde eğitilmiş PKK militanları da var. Ayrıca dedem tarihi Arap ihaneti gazisi, bu da Filistin'de yaşandı. Arkadaşlarının hepsini gece yataklarında boğazlarını keserek öldürmüşler. Kendisi bir un çuvalına saklanmış da kurtulmuş. Siz hala Filistin'e acıyor musunuz? Bu gerçekten komik.

Eğer Yahudiler bu toprakları hile hurdayla hile almış olsalar bu Filistinli Arapların hatalı olduğunu gösterir. Düşmana kanmamalılardı. Hadi diyelim ki Filistin %100 haklı yine de bize düşman olan millete yardım etme taraftarı değilim.Diyebilirsiniz ki Kudüs önemli, hayır artık pek de önemli değil.
Atatürk'ün de dediği gibi "Türk çocuğu, artık Arap çölleri için kanını dökmeyecektir."

Şovenistliğin lüzumu yok. Savaş sadece askerlerin cesareti ile kazanılamaz hele ki 21. yüzyılda.

İsyan neden başarısız olmadı o zaman?
Kudüs'ün önemli olup olmadığına sen mi karar veriyorsun?
Atatürk niye Libya'da savaşmış?
Hem de gönüllü olarak sahte kimlikle gitmiş.

İsyan başarısız olmadı çünkü arkasında İngiltere vardı ve Osmanlı ordusu ikmalden sorumlu Yahudi Emanuel Karasu tarafından aç ve susuz bırakıldı.

Kimsenin gidelim savaşalım dediği de yok.
BM Barış Gücü oluştursun, kan dursun herkes sınırlarına çekilsin.
Kutsal mekanlar BM gözetiminde ve korumasında olsun.

Buna rağmen ister Filistinli, ister İsrailli yine saldırı yaparsa sıksınlar kafasına.
Sesim çıkmaz.
Ama 5 aylık çocuklar ölüyor bombardımanda.

Sesleri çıkmasın diye medya binasını vurdu İsrail.
Davasında haklı olan böyle şeyler yapmaz.

Kudüs'ün önemli olup olmadığına sen mi karar veriyorsun?
Atatürk niye Libya'da savaşmış?
Hem de gönüllü olarak sahte kimlikle gitmiş.

Bu ülkenin bir vatandaşı olarak söz hakkım var tabii ki. Ayrıca Libya o dönmelerde Vatan toprağıydı kaldı ki trabulusgarp savaşı ile Atatürk'ün bu sözü söylediği dönem aynı dönem değil bildiğin üzere.

İsyan başarısız olmadı çünkü arkasında İngiltere vardı ve osmanlı ordusu ikmalden sorumlu yahudi emanuel karasu tarafından aç ve susuz bırakıldı.

Kimsenin gidelim savaşalım dediği de yok.
Bm barış gücü oluştursun, kan dursun herkes sınırlarına çekilsin.
Kutsal mekanlar bm gözetiminde ve korumasında olsun.

Buna rağmen ister filistinli, ister israilli yine saldırı yaparsa sıksınlar kafasına.
Sesim çıkmaz.
Ama 5 aylık çocuklar ölüyor bombardımanda.

Sesleri çıkmasın diye medya binasını vurdu İsrail.
Davasında haklı olan böyle şeyler yapmaz.

Dediğiniz gibi olsa bile arapların her olayda türklere olan tavırlarını görüyoruz. Ben nedense hiç dostça tavırlarını görmedim.
Bu forumda olmasa "mehmetçik kudüs'e" diyenleri her yerde görmek mümkün.
Ben de barış yapılması taraftarıyım zaten ama şu saatten sonra Türkiye'nin o bölge veya ülke için çaba harcaması taraftarı değilim. İsrail'i de savunmuyorum zaten, savaş bu ölenler elbet olur. Önlemek için çabalamak ve hazır olmak gerekiyor. Bunlar yapılmazsa tabii ki savaş ve kayıplar olur.

Bu ülkenin bir vatandaşı olarak söz hakkım var tabii ki. Ayrıca Libya o dönmelerde Vatan toprağıydı kaldı ki trabulusgarp savaşı ile Atatürk'ün bu sözü söylediği dönem aynı dönem değil bildiğin üzere.

Dediğiniz gibi olsa bile arapların her olayda türklere olan tavırlarını görüyoruz. Ben nedense hiç dostça tavırlarını görmedim.
Bu forumda olmasa "mehmetçik kudüs'e" diyenleri her yerde görmek mümkün.
Ben de barış yapılması taraftarıyım zaten ama şu saatten sonra Türkiye'nin o bölge veya ülke için çaba harcaması taraftarı değilim. İsrail'i de savunmuyorum zaten, savaş bu ölenler elbet olur. Önlemek için çabalamak ve hazır olmak gerekiyor. Bunlar yapılmazsa tabii ki savaş ve kayıplar olur.
Kutsalları diline dolamak kimsenin haddi olamaz.

Atatürk o sözü söyledi, çünkü elinden bir şey gelmiyordu.

Araplar ile ilgili söylediklerin senin ön yargıların.

Ve son olarak bu bir savaş değil.
Bu bir kıyım.

Kutsalları diline dolamak kimsenin haddi olamaz.

Atatürk o sözü söyledi, çünkü elinden bir şey gelmiyordu.

Araplar ile ilgili söylediklerin senin ön yargıların.

Ve son olarak bu bir savaş değil.
Bu bir kıyım.

Sizinle tartışmayacağım ne desem faydasız olacak ikimizin de zamanını harcamaya değmez. İyi forumlar!

Filistinliler'in çocuk üretme fabrikası olduğunu düşünüyorum. Savaş olmasına rağmen çocuk üretmeye devam ediyorlar. Hiçbir şey olmayacak onlardan, tüm petrollerini, kaynaklarını alıp haritadan silebilsek keşke.

Geri
Yukarı