Filistin iddiaları hakkındaki video doğru mu?

Az önce iftira atma demedin mi?
Kanıt olmadan Beyaz Türk değislin diyorsun dostum. Demekki diğerlerinin Beyaz Türk olması zoruna gidiyor. 20 yıldır senin ideolojindeki insanlar bu ülkeyi yönetiyor, o kadar Balyoz, Ergenekon yaptınız bize, Kemalistlere küfür edenlere iş verdiler yüksek pozisyonlarda yine de tükenmedik.
Yahu. Şimdi de ben zaten inkar etmiyorum diyorsun. Tartışmayacağım daha fazla, eğer bu tartışmada sizi incittiysem kusura bakmayın. Anlaşamayacağımız üsluplarımızdan belli. Tekrardan, sizi incittiysem kusura bakmayın.

Bir şeyi eklemezsem, olmaz.

İyiler her zaman kazanır. Birincide kaybederse, ikincisinde kazanır. İkincisinde kaybederse, üçüncüsünde kazanır. Üçüncüsünde kaybederse, dördüncüsünde kazanır. Dün mağlup olursa bugün galip gelir. Saygılar efendim. 😁
Tamam kardeşim, iyiyseniz söyleyin. Ne zaman savaşmaya başlayacaksınız? Ne zaman tek din İslam olacak? Ne zaman yükseleceksiniz?

Neyi inkar edeceğim? Demekki zoruna gidiyor ki aksini kanıtlamaya çalışıyorsun. Nesilden nesle böylesiniz siz. Hala diyorum sana gel bana anlat, ne zaman yükseleceksiniz? Ne zaman tek din İslam olacak onlardan bahset. Şurada yahudilerin kellesi alınmaya başlasa alkış tutacaksınız.

Yahudilerin bizim kellemizi alıp güleceklerine, biz onların kellesini alıp gülmemizi tercih ederim, onların her yerde gözü var, tepki koymasak üstümüze çıkacaklar, bu arada tercih meselesi bir adamın kellesini alınca niye güleyim ki?

Kanıt olmadan Beyaz Türk değislin diyorsun dostum. Demekki diğerlerinin Beyaz Türk olması zoruna gidiyor. 20 yıldır senin ideolojindeki insanlar bu ülkeyi yönetiyor, o kadar Balyoz, Ergenekon yaptınız bize, Kemalistlere küfür edenlere iş verdiler yüksek pozisyonlarda yine de tükenmedik.

Tamam kardeşim, iyiyseniz söyleyin. Ne zaman savaşmaya başlayacaksınız? Ne zaman tek din İslam olacak? Ne zaman yükseleceksiniz?

Haklısınız. Bu işin sizi bizi yok bu arada. Niye siz biz diye itham ettiniz anlamadım.

Bak hala cevap vermiyor. Onları ülkeye alan bile yok sen ne konuşuyorsun. Suriye’ye operasyon yapmayı bilirler. Asker Kudüs’e demeyi de bilirler. Cidden var ya bahanen çok güzelmiş. Üstüne de kılıflı hem de.
Suriye'ye operasyon yapacaksın elbet.
PKK'yı temizliyorsun.
Seni bypass edip petrolü Akdeniz'e ulaştırmalarına mani oluyorsun.
Ülke çıkarı söz konusu.

Prim senin derdin ne?
Araplar şöyle böyle diyorsun, sonra Suriye savunuculuğuna soyunuyorsun.

Yahu almıyorlar diyorsun, ben her ay bir Uygur Türkü aileye destek oluyorum,
Böyle şey söylenmez ama konuşturuyorsun insanı.
Yardım etmek istersen etrafında var.
Ama yok bizim milletin milliyetçilik dilinde.

Ha inanmıyorsan dediğime, sana numarasını da adını da hesap numarasını da atarım.
Arar sorarsın, belki yardım edersin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gerçekten beyaz Türk'sünüz.
Yoksulluk sınırınin bir tık üstünde yaşıyorum.
Para yok, iş yok, bilgisayar yok.
Ama biraz yalancılık var gibi. Bu iki mesaj arasında 1 gün var. Galiba 1 günde tüm hayatınız değişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı