Filistin iddiaları hakkındaki video doğru mu?

Ben ondan bahsetmiyorum. Boşuna tanım yapıyorsunuz. Ben sizin yalanınızdan bahsediyorum. 🤣 🤣
Ülke Venezuela'ya dönmüş hala para lafı yapıyorsun. Ben dediğimin arkasındayım. Git Venezuela'da parası olan insan ara. Dönemine göre yorumlayacaksın, bizim standartlarımız var.

Beyaz Türkler, Batılı ve seküler hayat tarzını benimsemiş, ekonomik düzeyi yüksek, eğitim hayatının tümünü veya bir bölümünü yurt dışında tamamlamış güçlü azınlığı ifade eder.
Yazık.
Beyaz Türkler, Batılı ve seküler hayat tarzını benimsemiş, ekonomik düzeyi yüksek, eğitim hayatının tümünü veya bir bölümünü yurt dışında tamamlamış güçlü azınlığı ifade eder.
Yazıp yazıp siliyorum cidden değmezsin

@Semihfuat32 Tanımı yapmadan önce, bu terimden haberin bile yoktu, ırkçılık yaptığımı sanıyordun. Anlayınca saldırıya geçtin çünkü zoruna gidiyor belli ki. Beyaz Türkler, Batılı ve seküler hayat tarzını benimsemiş, (Mevcut) ekonomik düzeyi (ülke iflas etmiş ne yapalım?) yüksek, eğitim hayatının tümünü veya bir bölümünü yurt dışında tamamlamış güçlü azınlığı ifade eder. (mevcut)

@381258 hocam sadece merakımdan soruyorum. Abdülhamid Han'a cidden bağlıysanız bu hain tohumu bir kısım Filistinliler hala ülkeyi yönetiyor neden yardım gönderelim? Bize daha iyi sövsünler diye mi? Sizden beklemediğim yönde cevaplar yazmışsınız da. Yoksa sevdiğim üyelerden birisiniz.

@Semihfuat32 Tanımı yapmadan önce, bu terimden haberin bile yoktu, ırkçılık yaptığımı sanıyordun. Anlayınca saldırıya geçtin çünkü zoruna gidiyor belli ki. Beyaz Türkler, Batılı ve seküler hayat tarzını benimsemiş, (Mevcut) ekonomik düzeyi (ülke iflas etmiş ne yapalım?) yüksek, eğitim hayatının tümünü veya bir bölümünü yurt dışında tamamlamış güçlü azınlığı ifade eder. (mevcut)
Tamam hacı anladık kaymak tabakadansın keyfini çıkar. Biz senin gibi olamadık neden burada bizi kudurtuyorsun(!)

@381258 hocam sadece merakımdan soruyorum. Abdülhamid Han'a cidden bağlıysanız bu hain tohumu bir kısım Filistinliler hala ülkeyi yönetiyor neden yardım gönderelim? Bize daha iyi sövsünler diye mi? Sizden beklemediğim yönde cevaplar yazmışsınız da. Yoksa sevdiğim üyelerden birisiniz.
Filistin dostumuz değildir. Sadece çocuklara üzülürüm.

Fikrimi sorduğunuz için teşekkür ederim. Filistinlilere askeri yardım gönderme taraftarı değilim. Ülkemizin çıkarına nasıl geliyorsa bu durum, ona göre davranmak en mantıklısı. Filistin iktidarı El Fetih partisidir. İsrail'e direniş gösteren parti ise Hamas adındaki partidir. Bildiğim kadarıyla 2005'ten beri Filistin'de seçim olmadığı için halkın dış politikada bir sözü var diyemeyiz. Ben Türkiye'nin karşısında bulunan Filistin iktidarını desteklemiyorum. Türkiye'yi seven ve sayan, İsrail'e karşı gelen Filistin halkını düşünerek o yorumları yaptım.

Arkadaşlar, Filistin'in kendi isteği ile topraklarını sattığı ve Ermenistan'ı desteklediği söyleniyor, şahsen ben bunlara inanmıyorum bu videodaki şeylerde aklıma bayağı yattı. Sizce bu video doğru bilgiyi veriyor mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Toprak satımı doğru, zamanında Osmanlı Askerlerine yapmadık şey bırakmamışlar biz de Filistin Filistin diye ağlıyoruz yanlış anlamayın tabiki insanlar ölmesin ama sanki bize bişey olmuş gibi davranmamamız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı