Filistin iddiaları hakkındaki video doğru mu?

Kurtuluş savaşı döneminde 15 bin Türk askerinin gözlerini oyan hain Filistinlileri korumak ve düşünmek mi, asla!

Belge işi ne oldu? Doğru muymuş?
Hocam arkadaş belge belge diye yırtınmış da Türkiye'de elinde belge olan herhangi bir kurum yok sanırım. Varsa da yüksek kademede yetki olmadan ulaşılamıyor herhalde @Raptor_Z hocam arşivlerde arattığım zaman belgeye erişim izni yok uyarısı aldım ve sistemden atıldım sebebi nedir? Siz nasıl ulaştınız?
Avrupa'da bir üniversiteden araştırmacı olarak İngiliz arşivlerine giderseniz hepsine bakarsınız. Biz Osmanlı zamanında tarih kaydı konusunda biraz eksik kalmışız ama İngiliz ajanları tamamlamış.

Hocam arkadaş belge belge diye yırtınmış da Türkiye'de elinde belge olan herhangi bir kurum yok sanırım. Varsa da yüksek kademede yetki olmadan ulaşılamıyor herhalde @Raptor_Z hocam arşivlerde arattığım zaman belgeye erişim izni yok uyarısı aldım ve sistemden atıldım sebebi nedir? Siz nasıl ulaştınız?
Avrupa'da bir üniversiteden araştırmacı olarak İngiliz arşivlerine giderseniz hepsine bakarsınız. Biz Osmanlı zamanında tarih kaydı konusunda biraz eksik kalmışız ama İngiliz ajanları tamamlamış.
Osmanlı araştırma vakfı. Kaynaklı da elbet. Belgeden alıntı zaten. O saldıranlara da bunu anlattım anlamadılar. Abdülhamid’in haberi olmadan rüşvetle toprak satılmış. Normalde toprak satın almaları yasak.

@Semihfuat32 Tanımı yapmadan önce, bu terimden haberin bile yoktu, ırkçılık yaptığımı sanıyordun. Anlayınca saldırıya geçtin çünkü zoruna gidiyor belli ki. Beyaz Türkler, Batılı ve seküler hayat tarzını benimsemiş, (Mevcut) ekonomik düzeyi (ülke iflas etmiş ne yapalım?) yüksek, eğitim hayatının tümünü veya bir bölümünü yurt dışında tamamlamış güçlü azınlığı ifade eder. (mevcut)
Her şeyi bileceğim diye bir kanun yok ama sizin yalancı olduğunuzu biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı