Filistin-İsrail savaşında kim haklı?

Savaşta haklı olmaz.

Bu dünyada haklı olan güçlü değil güçlü olan haklıdır o yüzden israil haklı duruma düşüyor.

Bir ateist ile tartışmayacağım ateist.
Tartışabilmen için önce inandığın şeyleri biliyor olman lazım. Sen bilmediğin konuda bol keseden yazıyorken seninle neyi tartışacağım? Bilmediği şeye inanandansa, bilip de inanmayanlar en azından samimiler.

Bu yıl ŞL kupasını kim alacak diye tartışalım istersen, önceki konu senin liginin üstünde. Forumda benimle tartışmış olanlar bilir, biraz kılçıklıyımdır. Boğazda kalırım. :D

Tartışabilmen için önce inandığın şeyleri biliyor olman lazım. Sen bilmediğin konuda bol keseden yazıyorken seninle neyi tartışacağım? Bilmediği şeye inanandansa, bilip de inanmayanlar en azından samimiler.

Bu yıl ŞL kupasını kim alacak diye tartışalım istersen, önceki konu senin liginin üstünde. Forumda benimle tartışmış olanlar bilir, biraz kılçıklıyımdır. Boğazda kalırım. :D
Sen boğazda değil anca bataklıkta kalırsın. Sen benim bilgisiz olduğu nereden çıkardın sanki 10 yıllık dostumsun. Kendini üstün gördüğünü görebiliyorum ama kendini kandırma en diptesin.

Daha eğitimini bitir, doğru düzgün işler yap, kendi hayat görüşüne sahip ol, özgürlüğünü kazan, bir konudan bahsetmeden önce araştırmayı öğren.

Sonra şanslıysan belki sen de benim gibi bataklıkta kalırsın. :D
Dedi beni hiç tanımayan bir ateist. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı