Film, dizi, klip ve YouTube Video kurgu ve montaj hakkında sorular sorabilirsiniz

Montaj yapımına yeni başlayanlar için program önerisi ve montaj yapmak çok zor mu?
Premier Pro ile başlamınızı öneririm.Çünkü bu medya sektörün'de kurgu yönetmenleri premier pro kullanıyorlar.İlk başlayana herşey zordur.Öğrendiğiniz'de herşey kolaylaşıyor.Ama ilk başladığınız'da videoyu kesmeyi videoyu birleştirmeyi ufak tefek efektler atmayı.Ses ile görüntüyü ayırmayı.Bir kameradan sadece görüntüyü alıp bir mikrofondan bir sesi alıp ses sekronu gibi ufak tefek şeylerle başlayabilirsiniz.
En iyi ekran kaydedici hangisidir (oyun için.)
Şahsi olarak ben Action Loader kullanıyorum.Memnunum.

Şahsi olarak ben Action loader kullanıyorum. Memnunum.
Hocam paralımı sn olarak da reklam yapıyor mu (mesela benim önceki kaydedicim yanlarda reklam yapıyordu)
[/QUOTE]
Hiç bir programı korsan kullanmayız.Action Loader'de hiç bir reklama yıllardır uğramadım.Korsanını arkadaşım kullanıyor'du oda uzun süredir reklamla karşılaşmadı.

Herkese merhaba. Birçok ünlü isimle, birçok ünlü markalarla setlerde çalıştım işim gereği. Sizin de Diziler'de, Filmler'de, Klipler'de YouTube videoların'da çekimlerin nasıl işlendiği, nasıl kurgulandığı hakkında merak ediyorsanız bütün sorularınızı sorabilirsiniz bu konuda.

Merhaba bana bir fotoğraf montaj ve video montaj uygulaması söyleyebilir misiniz davinci olmazsa sevinirim bir de videoların üstüne nasıl edit yapabilirim saydam GIF ve video nasıl koyabilirim teşekkürler şimdiden.

Merhaba bana bir fotoğraf montaj ve video montaj uygulaması söyleyebilir misiniz davinci olmazsa sevinirim bir de videoların üstüne nasıl edit yapabilirim saydam GIF ve video nasıl koyabilirim teşekkürler şimdiden.
Adobe Premiere Pro dan başka kurgu montaj programı tanımam.Gif olmayan bir fotoğrafı gif yapmak için Photoshop kullanıyorum.Eğitimleri Youtube'da var.

Hocam paralımı sn olarak da reklam yapıyor mu (mesela benim önceki kaydedicim yanlarda reklam yapıyordu)

Hiçbir programı korsan kullanmayız. Action Loader'de hiçbir reklama yıllardır uğramadım. Korsanını arkadaşım kullanıyor'du oda uzun süredir reklamla karşılaşmadı.
[/QUOTE]
Yanlış anladınız hocam ben mesela Bandicam de video çekince üstte Bandicam yazıyor ya ondan bahsetmiştim.

Hiçbir programı korsan kullanmayız. Action Loader'de hiçbir reklama yıllardır uğramadım. Korsanını arkadaşım kullanıyor'du oda uzun süredir reklamla karşılaşmadı.
Yanlış anladınız hocam ben mesela Bandicam de video çekince üstte Bandicam yazıyor ya ondan bahsetmiştim.
[/QUOTE]
Action Loader'da yazmıyor.
@imelihanadolu Premiere Pro için hangi eklentileri kullanıyorsun?
Canlı yayın, video deneyimin oldu mu hiç? Olduysa onların montajları nasıl ve hangi programla yapılıyor?
Örnek olarak Flo ayakkabı reklamında bulundum.Video çekimlerini anlatmakla bitmez anlatırsam heralde 4-5 sayfa tutar gibi :) sabah 7 de başladık gece 2 idi ekipmanları daha yeni topluyorduk.Montajı yine Premiere'de yapmıştık.

Geri
Yukarı