Film/Dizi Posterleri Nereden Alınır?

Alperen Değer

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Filmler ile ilgili posterleri internet dışında nasıl temin edebilirim ? İnternetten aşırı pahalıya geliyor. Nereden yaptırabilirim yada nasıl yapabilirim ?

Bazı kırtasiyelerin poster sattığını görmüştüm. İstediğiniz çözünürlükte ve ebatta bir görsel belirleyip kırtasiyeden yine istediğiniz büyüklükteki bir kuşe kağıda çıktı almasını isteyebilirsiniz.

Matbaalarda da basım yaptırabilirsiniz fakat tek seferlik işlem olacağından pahalı olabilir. Bazen dergilerin yanında da poster verdikleri oluyor.

Bazı kırtasiyelerin poster sattığını görmüştüm. İstediğiniz çözünürlükte ve ebatta bir görsel belirleyip kırtasiyeden yine istediğiniz büyüklükteki bir kuşe kağıda çıktı almasını isteyebilirsiniz.

Matbaalarda da basım yaptırabilirsiniz fakat tek seferlik işlem olacağından pahalı olabilir. Bazen dergilerin yanında da poster verdikleri oluyor.
Dergilerden genelde LEVEL alıyorum. Film posteri satan dergi bilmiyorum.
Dergilerden genelde LEVEL alıyorum. Film posteri satan dergi bilmiyorum.
Pek uygun olduğunu söyleyemem. Kargo parasıyla uygun büyüklükteki poster 25 TL'yi geçiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı