Film dizi yayın izlemek için monitör tavsiyesi

1440p çözünürlük, 10 bit renk derinliğine sahip, IPS panel. Renklerine ve kalitesine bayılacaksınız;

1440p çözünürlük, 10 bit renk derinliğine sahip, IPS panel. Renklerine ve kalitesine bayılacaksınız;

Yalnız attığınız ürün outlet ve 2 adet ölü pikseli varmış. Bunun farkında mısınız?

Hocam sizin için en iyi seçenek IPS monitör. Alternatif olarak bakabilirsiniz.
.

Yalnız attığınız ürün outlet ve 2 adet ölü pikseli varmış. Bunun farkında mısınız?
Maalesef, mobilden baktığımdan küçük açıklamada öyle bir şey bulamadım. Tam açıklamada yazıyorumş.

Benim attığım model şu an stoklarda yok, kısa bir süre sonra geleceğini düşünüyorum ama hemen almak isterseniz Viewsonic kadar iyi olmasa da DELL P2418D ve Philips 275E1S modellerine ds bakabilirsiniz.

245E1S kullanıyorum, renk kalitesi oldukça iyi.
Aynısının 24 inch'i, sadece sRGB renk gamutu çok az daha yüksek ama çok fark etmeyecektir. Şu an maalesef stoklarda yok.

Son düzenleme:
Hocam sizin için en iyi seçenek IPS monitör. Alternatif olarak bakabilirsiniz.
.

Bu monitör nasıl acaba ya? Hiç inceleme bulamadım. Yeni bir monitör, gayet güzel şık duruyor, DP kablosu falan da veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bakman gereken şeyler:
IPS olmalı
İzlediğin şeylerin çoğunluğu 2K ise 2K monitör al eğer 1080P çoğunluktaysa 1080P al çünkü 2K monitörde 1080P renkler bozuluyor.
Parlaklık 300cd/m2 altına inme renk kalitesi ciddi fark ediyor.
27 inç 1080P için büyük gelebilir 24 inç öneririm.

Bu monitör nasıl acaba ya hiç inceleme bulamadım yeni bir monitör gayet güzel şık duruyor, dp kablosu falan da veriyor
Güzel gibi fakat 144Hz, 1ms ve 1080p olduğundan oldukça oyun ağırlıklı bir monitör. Siz dizi, film ve yayın izleyeceğim, netlik ve renk kalitesi önemli demiştiniz.

Eğer netlik ve renk kalitesi istiyorsanız 1440p 60Hz öneririm.
DELL P2418D modeline bakabilirsiniz.

Hocam gayet güzel. IPS monitörler en iyi görüş açısına sahiptir.

Geri
Yukarı