Film İndirme Programı Hangisi İyi

Creed Dostu

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Prime X670 -P-CSM ATX Anakart
AMD Ryzen 7 7800X3D İşlemci
Corsair Vengeance 6000 Mhz DDR5 Ram
Pny 4070 Ti GPU
Kingston 1 TB SSD
Phantex P500A Kasa
Sharkoon 650W Gold Zero 80+ Gold
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, internetten film indirmek istiyorum. İnternet Download Manager programını hata veriyor. Başka bildiğiniz film indirme programı var mı. Video'ya tıklayıp indirmek istiyorum, veya linkini kopyalayıp indirmek. İzleme zamanım olmuyor. Örneğin Bicaps film sitesi çok mükemmel ve kaliteli. Koleksiyon gibi bir şey yapmalıyım. Bu arada konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yere açtıysam af ola. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Affola diye birşey yok, kaç mesajın var hala öğrenememişsin nereye açacağını. IDM ile çoğu şeyi indirirsin. Sorunu çözmek yerine başka program arıyorsun. Böyle bir yere varamazsın. İnternette bir sürü indirme programı var biraz araştır bulursun.

Affola diye birşey yok, kaç mesajın var hala öğrenememişsin nereye açacağını. IDM ile çoğu şeyi indirirsin. Sorunu çözmek yerine başka program arıyorsun. Böyle bir yere varamazsın. İnternette bir sürü indirme programı var biraz araştır bulursun.
Teşekkürler kardeşim..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı