Çözüldü Film İzlemek İçin Stereo Ses Sistemi Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ege kprn

Hectopat
Bass'i iyi olan ve filmde kullanmak için stereo ses sistemi alacağım. Pahalı olmaması lazım. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pahalı olma durumu kişiden kişiye göre değişebilir. Bu yüzden bütçe belirtin. Sistemi 2+1 şeklinde mi yoksa 2.0 şeklinde mi istiyorsunuz? Film için 5+1'den sonra en ideali 2+1 şeklinde olur.

Ses versin yeter dersen, ortalama 100 TL civarına sistemler bulunabilir ama tatmin olmaya başlamak için 200-300 TL'lere çıkmak lazım. Ucu açık bir konu ses konusu. 1000 TL'ye de fiyat ve performans odaklı ürünler var mesela.

Çözüm
Eğer uygun fiyatlı arıyorsan, Mikado MD-336 RGB 6W 1+1 USB Hoparlör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu hoparlöre bakabilirsin. 2 aydır kullanıyorum, sesi tiz veriyor ve Bass'ları çok yüksek. Bakma 6W olduğuna hiç öyle değil, masam titriyordu son seste. Sormak istediğin soru var ise memnuniyetle cevaplarım, istersen şarkı dinlerken falan video çekebilirim.
Göruntu olarak cok buyuk gozukuyor uzunluk olarak ortalama cm sini soylermisin?tesekkurler bu arada

Logitech Z200 (5W 1+1)'i bir incele derim, Youtube'den incelemelerine bakabilirsin. Ben kullanmıştım gayet başarılıydı. Harici subwoofer yok ama dahili bas ayarı vardı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı