Film izlemek için tablet önerisi

Berkeed

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam. Çok film izleyen biriyim. Bilgisayardan izlemek güzel olsa da rahat olmuyor bu nedenle tablet almayı planlıyorum. Tek amaç bu değil tabii ki okulda vs. de kullanmak istiyorum. Tabii ilk aklıma gelen iPad oldu ama fiyatlar biraz tuzlu. Öneriniz varsa mutlu olurum. Teşekkürler.

Samsung Galaxy Tab S7 FE modeline bakabilirsin. Pil ömrü uzun olması, sizin film izlemenizde epey işinizi görecektir. İyi bir AKG sesine ve aynı zamanda geniş ekrana sahip bir cihaz. Ancak şöyle dezavantajı var;
  • Şarj süresi çok uzun. Bataryanın 10.090 mAh değerine sahip olduğu için normal diyeceğim ancak kutusundan çıkan 15W adaptörü ile birlikte 4 ila 4.5 saatte doluyor. (Şarj süresinden pek emin değilim. Bi' incelemeye tekrar bakmak lazım.). Bunu 45W'lik bir adaptör ile sorunu çözebilirsin ancak ben bataryanın ömrünü etkileyeceği için pek tavsiye etmiyorum.
  • Düşük yenileme hızı ekranı var ancak oyun vs. oynamayacağınız için bir sorun teşkil etmeyecektir.

Ekleme: 64 GB olduğuna bakmayın, 1 TB'a kadar destekleyen özel bir microSDXC kart yuvası var.

Eğer film için bakıyorsanız kesinlikle MatePad 11 almalısınız. Dört adet harman kardon hoparlör var ve muazzam bir kalitede veriyor sesi. Ekranı da aynı şekilde çok kaliteli. Klavye, kalem ve mouse seti ile alırsanız hem iPad’lerden daha uyguna gelir hem de gayet performanslı ve içerik tüketmesi keyifli bir cihazınız olur.

Ben de konu açmayı düşünüyordum ama bu konuyu görünce üzerinden devam etme gereği duydum.
3000-4000 tl bandında en iyi seçenek olarak bana bu gibi geldi sizlerin de görüşlerini almak isterim.
4 GB Ram ve İps ekran olması dolayısıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı