Film kanalım için isim önerisi

Souflyyyy

Centipat
Düzgün akılda kalıcı ve güzel bir nick önerisinde bulunur musunuz YouTube'da film kanalım için ihtiyacım var İngilizce olursa ve akılda kalıcı olursa çok sevinirim bir de YouTube aramada kolay çıkabilir olsun.

Hocam videolarınız genelde shorts tarzında olduğu için SouFilms yerine SouClips olabilir.
Ben daha çok şirket edasıyla düşündüm, film diyince 2 saatlik film yayınlıyor falan düşündüm clipsde güzel arkadaşın zevkine kalmış.

Tabi buyurun kanalın linki https://youtube.com/channel/UCnzFy_Jd0efURViaPEDoUeQ

Hm mantıklı gerçekten teşekür ederim benim için farklı şekillerde dahada nick oluşturabilir misin acaba belki daha güzelini bulurum ama soufilms te mantıklı 😊
Sounema(sou+cinema), SouVision olabilir

Son düzenleme:
Ben daha çok şirket edasıyla düşündüm, film diyince 2 saatlik film yayınlıyor falan düşündüm clipsde güzel arkadaşın zevkine kalmış.

Teşekür ederim gerçekten çok yaratıcı ila sou olması gerekmiyor başka şeyler ile de esinlenebilirsiniz ilgilizce olsun ve akılda kalıcı olması ve film kanalı yansıtması yeterli 😀

Hocam videolarınız genelde shorts tarzında olduğu için SouFilms yerine SouClips olabilir.
Hocam ilede sou olması gerekmiyor başka şeyler ile de esinlenebilirsiniz sadece yaratıcı ve akılda kalıcı olsun bide film kanali yansıtsın 😊

Şirket edası değilde daha sonradan film analizi film önerileri film yorumalama v.b de olabilir suanlik sadece kısa videolar ile kitle yakalamaya çalışıyorum o videolarda Max 5 dk 10 dk 15 dk olur büyük ihtimalle 😊

Son düzenleme:

Geri
Yukarı