Film Önerisi İstiyorum

Hepinize çok teşekkür ederim. Yazdığınız filmlerin bir kaçını izledim diğerlerinde izleyeceğim.
  1. Sweeney Todd: Fleet
  2. Split
  3. Wanted
  4. Autopsy
  5. Warcraft
  6. Bana Adını Sor
Benzeri filmlerden çok hoşlanıyorum. Diğer filmlerinizin yadına buna benzer filmlerde varsa mutlaka önerilerinizi bekliyorum.

Diziden çok filmler önerisi istiyordum ama yinede teşekkür ederim.
Wanted çok güzel bir film. Mutlaka izleyin. Ultraviolet de önerebilirim.

Teşekkür ederim. Barış Akarsu tarzı rock müzik önerileriniz varımı. Bende bir Barış Akarsu hayranı olarak onun yolundan giden insanları görmekten mutlu oluyorum. En kısa zamda ise barış akarsulu yıllar adlı kitabı alıp okumayı planlıyorum.
Takipteyim... "Her şeyi yak" ile tanışmayla başladı her şey... Manga´nın "Dünyanın Sonuna Doğmuşum" adlı şarkısı da güzel.

Teşekkür ederim. Barış Akarsu tarzı rock müzik önerileriniz varımı. Bende bir Barış Akarsu hayranı olarak onun yolundan giden insanları görmekten mutlu oluyorum. En kısa zamda ise barış akarsulu yıllar adlı kitabı alıp okumayı planlıyorum.
Barış Akarsu her şeyim benim. Vefat ettiğinde 14 yaşındaydım. Şu an 26 bu hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Rockı Barış Abi sevdirdi. Onun söylediklerini dinliyorum açıkçası. Bende kitabı okuyacağım. Konuyu dağıtmayalım :) Sanatçılar unutulunca ölür.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı