Film önerisi

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
Uzay temalı bilim kurgu ve aksiyon birleşimi filmler izliyorum ve gerçekten bayılıyorum. Bugüne kadar izlediğim birkaç film; Marslı, Uzay Yolcuları (favorim), ayda ilk insan vs. okyanusta geçen filmleri de severim ya da nükleer temalı, doğal felaket tarzında yani az çok ne dediğimi anlamışsınızdır. Bu tarzlarda film önerisi verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik ama Matrix serisini izlemeni tavsiye ederim. Kitap seviyor iseniz Dune kitapları var bilim kurgu aklıma gelen. Filmi yarıda bitiyor ama kitapları güzel.

Klasik ama matrix serisini izlemeni tavsiye ederim. Kitap seviyor iseniz dune kitapları var bilim kurgu aklıma gelen. Filmi yarıda bitiyor ama kitapları güzel.

Matrix izliyordum sarmadı bende cıktım izleyebilir miyim sıkılır mıyım?

12 yaşındayım godfather sararmı bana?

Full metal jacket, the godfather serisi, jurassic park ve world serisi, Amerikan sapığı, er ryanı kurtarmak, Forest gump, the Batman.

Yani tam olark konusu ne.

full metal jacket, the godfather serisi, jurassic park ve world serisi, amerikan sapığı, er ryanı kurtarmak, forest gump, the batman
Tavsiye ettiğiniz filmler çok güzel fakat arkadaşın bahsettiği konularla alakası yok.

Predestination

Yapay Zeka

Deney

Yıldızlararası

Blade Runner 2049

Yasak Bölge 9

Ex Machina

Azınlık Raporu

28 Gün Sonra

Matrix deneyim dedim ama hiç sarmadı arkadaşlar gerçekten çok sıkıldım.

Tavsiye ettiğiniz filmler çok güzel fakat arkadaşın bahsettiği konularla alakası yok.

Predestination

Yapay Zeka

Deney

Yıldızlararası

Blade Runner 2049

Yasak Bölge 9

Ex Machina

Azınlık Raporu

28 Gün Sonra

Hocam aslında deney filmini izlemeyi düşündüm şu an ama Trailer'dan da bakacak olursak korku da var filmde ve benim korku filmlerine / Jumpscare'lara acayip bir fobim var. Sevdiğim filmde bu yüzden az istediğim şey çok arada kalıyor gerilim olsun ama korku olmasın tarzında yani :/

Yeni konular

Geri
Yukarı