Film önerisi

yemrewest

Hectopat
Öncelikle merhaba. Uzun zamandır izlemek için film arıyordum fakat bulamıyordum. Filmler güncel olursa iyi olur (2001'den falan önce olmasın). Çünkü 90'lı 80'li yıllardaki filmler nedense ilgimi çekmiyor. Mesela IMDb'de en yüksek puan alan esaretin bedeli hayatımda izlemedim ilgimi de çekmedi o yüzden güncel film önerirseniz sevinirim.

Sevdiğim türler: Aksiyon, DRAM, komedi.

Diğer türlerden bildiğiniz çok güzel filmler varsa onları da izleyebilirim.

Onurlu Bir Adam, izlemediysen tavsiye ederim. Yayın yılı 2000 ama bir başyapıt diyebilirim. Aksiyon ve dram türünde. Eski yılllarda çekilmiş olmasını istemesen de diğerlerine oranla önemli bir iz bırakacak eğer o türleri seviyorsan ve fikir açısından da sağlam olduğunu söyleyebilirim.

Van Helsing (Devler, cüceler, kurt adam, vampir, Drakula, Frankenstein'in canavarı her şey var yok yok)

En sevdiğim filmdir kendisi. Bunun dışında;

Komedi > Kiss Kiss Bang Bang

Alien Vs Predator serisini de izleyin diyeceğim fakat Yaratık ve Predator serilerini izlemek lazım önce sonra ikisi birleşiyor yani 2 ayrı film serisi sonradan birleşip o şekilde 3 film daha yapıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı