Film sitesi Domain hosting alma

Bilir Kişi

Hectopat
Daha fazla  
Blogger'da film sitem var, çok fazla bir hiti yok. Zaten açalı 4-5 gün oldu, domain ve hosting almak istiyorum.
www.hosting.com.tr: Web Hosting - En iyi Web Hosting Fiyatları, Webhosting Türkiye. Webhosting Paketleri
Buradaki basic ile başlamak istiyorum, siteme filmleri embed kodlarıyla ekliyorum. O yüzden yeterli galiba basic ve buradan aldığımda yanında domaini de mi almış oluyorum? Embed kodlarıyla film sitesinde kazanç sağlıyabilir miyim? Ve sizin bildiğiniz hosting alınacak uygun yer varsa önerebilirseniz sevinirim. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle "Limitsiz" ibaresine takılma. Zaten filmlerini kendi sitene yüklemeyip, embed kodları ile ekliyormuşsun o yüzden senin devasa bir hostinge ihtiyacın yok. Bu siteden alırsan Domain için ayrı bir ücret ödüyorsun. www.hostinger.web.tr adresine gidip ücretsiz paket ile işe başla. İlk zamanlarda senin ihtiyacını giderecektir. Sonrasında kazanç elde edersen tamim edecek şekilde yüksek bir pakete geçebilirsin.

Embed kodlarıyla film sitesinde kazanç sağlıyabilir miyim?
Böyle bir soru sorman aslında gereksiz. Çünkü şuanda kullanılan sitelerin geneli Embed kodları ile film çekmekte. Bu sitelerinde çoğu kazanç sağlıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı