Film ve müzik için 1000 TL kulaklık tavsiyesi

Kablosuz kulaklık istemiyorum. Kablolu olacak. AirPods var zaten kablosuz. Wireless özelliğine ayriyeten para ödemek istemiyorum.
Arctis 3 bakabilirsin, öyle çok sırıtmıyor. Bütçe artarsa şiddetle önerdiğim GSP300 var.

Selam. Kulaklık aldınız mı? Aldı iseniz, sizi tatmin etti mi?(bende sizin gibi film izlemek için kulaklık arıyordum. Ama karşıma hep oyuncu kulaklıkları çıkıyordu. Malum FPS oyunlarda olduğu gibi, aksiyon filmlerinde de patlamalar, silah sesleri, uçak motorunun eşsiz sesi ve daha birçok detay, oyuncu kulaklıklarında daha net duyuluyor)
Uzun araştırmalardan sonra mart 2021 de Logitech G PRO kulaklığını 1000 TL'ye aldım. Beni fazlasıyla memnun etti. Dinleyen herkes te kulaklığımı beğendi. Size bunu önerecektim ama konuyu açalı 1 yıl olmuş :) almışsınızdır diye düşünüyorum.
Bugün kasım 2021 de neden buraya döndüm. Benim kulaklığımı yeğenim aldı 😭😭😭😀😀 oyun hastası bir ufaklık ve ben kendime yeniden kulaklık almalıyım. Evde bir tane Logitech G PRO varken yine aynısını almayayım diyorum.( yani ondan daha iyisi var mı bilmiyorum 😀😀) bugün itibarıyla bütçem yine 1000 TL.
Önerileri, sizin aracılığınızla bekliyorum.

Geri
Yukarı