Film ve müzik için 1000 TL'ye kadar Bluetooth kulaklık önerisi

Furkan Görür

Kilopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Borsa
Film ve müzik için 1000 TL'ye kadar Bluetooth kulaklık önerisi arıyorum.

Samsung Galaxy A52 kullanıyorum. Bu modele uyumlu yüksek ses veren özellikle film ve müzik dinlerken, izlerken tatmin edecek kulaklık arayışındayım.

Son düzenleme:

Hocam şu an bilgisayarda HyperX Cloud 2 kullanıyorum kablolu. Film ve müziklerde aşırı iyi. Basslar falan kulağı titretiyor. Bluetooth kulaklığı telefon ile eşleştirsek aynı performansı alır mıyız? Anker souncore için.
Corsair Void Elite RGB Wireless bakabilirsiniz. Özellikle Dolby kurunca filmler çok iyi oluyor.
1700 tl fiyati bütçemi aşıyor

Hocam şu an bilgisayarda HyperX Cloud 2 kullanıyorum kablolu. Film ve müziklerde aşırı iyi. Basslar falan kulağı titretiyor. Bluetooth kulaklığı telefon ile eşleştirsek aynı performansı alır mıyız? Anker souncore için.

1700 tl fiyati bütçemi aşıyor
1000 seviyelerine düşüyor sürekli. İncehesap cuma akşamı ve İtopya'yı takip edin. Bu arada telefonda kullanacağınızı görmemişim, PC için daha iyi bir kulaklık.

1000 seviyelerine düşüyor sürekli. İncehesap cuma akşamı ve İtopya'yı takip edin. Bu arada telefonda kullanacağınızı görmemişim, PC için daha iyi bir kulaklık.

Bunu önerdiler samsung telefon kullanıyorum diye.

2-3 güne sipariş çıkacağım indirime düşerse alabilirim önerdiğiniz kulaklığı araştırıyorum daha.

Bluetooth kulaklığı telefon ile eşleştirsek aynı performansı alır mıyız? Anker souncore için.
Hocam şöyle ki BT kulaklık performansı bilgisayarın ve telefonun BT kartına göre değişklik gösterebilir sanırım. Bu kulaklık normalde Cloud 2' den daha gümbür gümbür bass sunar ama bass doğruluğu olarak kötüdür. Size fazla gürültü olarak geri dönebilir.

Kaynak:

Hocam biraz daha zorlayıp Q30 almak daha mantıklı aslında. Bass konusunda çok daha sizin istediğiniz gibi. Ses izolasyonu zaten dışarısı hiç duyulmuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı