Film ve müzik için 200 TL 1+1 ses sistemi önerisi

Aga çok kral olmuş yaa :D

Baba evinde kenarda durup duran SoundBlaster M2600'ı aldım ya ben bunu yıllardır neden unutmuşum orada kızdım kendime :D Resmen çağ atladım ses olayında. 10 liralık mini hoparlörden 2+1 e geçince böyle olduysam senin malzeme ben de olsa duvara tırmanırım heral :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de Premier ses sistemini ilk acınca oyle hissetmistim. Köy'e geldim ve universal hoparlör'ler, 20 senelik Vestel hoparlör'ler daha neler neler :D Benden saglamlar masallah.

Yeni reis [emoji16]
PSX_20181124_135511.jpeg

Bir adet daha Premier alacağım, o beyaz onuda siyah yapacağım [emoji3] Halı hazırda 2 Adet PHT 36800 var, 1 adet PHT-V28 bir adet de PHT V29 var. Bir adet daha V29 alacağım.
Şu an 2 gündür benim creativleri kullanmaya başladım azıcık bass verip dinleyince ben bu zamana kadar ne dinliodum diyorum ya :D Seninkilerle 1-2 gün takılmak isterdim.

Şu an 2 gündür benim creativleri kullanmaya başladım azıcık bass verip dinleyince ben bu zamana kadar ne dinliodum diyorum ya :D Seninkilerle 1-2 gün takılmak isterdim.
[emoji3][emoji3][emoji3] Premier'ler efsane onların yeri bende ayri. Oto subwoofer'da alacağım. Hali hazırda 2 adet 30 RMS woofer var. [emoji3]
PSX_20181124_141239.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı