Film veya dizi izlemeyip müzik dinlememek

Tam bir multimedya arıyorsan bir deneyebilirsin de. Arkadaşların dediği gibi. Film, dizi, müzik, oyun.

Ama olmuyorsa da zorlama. Bu bir eksiklik değil dostum.

Mesela ben artık 160 dakikaya dayanamadığım için film izlemeyi bıraktım. 45 dakika takılıyorum.

Tam bir multimedya arıyorsan bir deneyebilirsin de. Arkadaşların dediği gibi. Film, dizi, müzik, oyun.

Ama olmuyorsa da zorlama. Bu bir eksiklik değil dostum.

Mesela ben artık 160 dakikaya dayanamadığım için film izlemeyi bıraktım. 45 dakika takılıyorum.
Eksiklikmiş gibi düşünüyordum şu zamana kadar. Çünkü çevremde herkes müzik dinleyip film dizi falan izliyor. Teşekkür ederim.

Evet. Neden olduğunu bilmiyorum ama böyle bir insanım. Sadece oyun oynamak hoşuma gidiyor o kadar. Hayatımda neler neler kaçırıyorumdur kim bilir. Sürekli film veya dizi izleyenler ve müzik dinleyenler bunun nasıl bir şey olduğunu anlatırlarsa sevinirim. Ayrıca bu durumdan kurtulmak istiyorum. Yardıma ihtiyacım var.

Oyundan kafanı kaldıramamaktan film izlemiyorsun ya da üşeniyorsun bende de öyle oluyor ara sıra ayrıca film izlemek, müzik dinlemek bir kültürdür
Sen bunları yapmak istiyorsan yorgun olduğunda, kendini bitkin hissettiğinde ya da oyuna birazcık mola verip güzel sevdiğin tarzda bir film izlersen devamı gelir zaten keyfine uygun bir müzik seni serbest bırakır film izlemende yeni bakış açıları kazandırır iyi günler.

Geri
Yukarı