Filme kalıcı altyazı nasıl eklenir?

House of HOO

Decapat
Herhangi bir videoya kalıcı altyazı eklemek yani altyazıyı gömmek istiyorum, bunu nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu islemi (ALtyazi gömme) cok yapiyorum bence en güzel ve hizli VidCoder ya da Handbrake programi ile oluyor ama VidCoder candir. Burn subtitle secenegini secip altyazili ekliyorsun sonra diledigin formatta cikti aliyorsun.

Sevgiler :)

Hocam malum Türkçe bazı cihazlarda ya da playerlarda sıkıntı çıkartıyor. Playerlarda çözülüyor bir şekilde ancak TV'de filan formatı seçme gibi bir şansımız olmayabiliyor. Hangi formatı kullanmak en kesin yol sizce?

Playerlarda çözülüyor bir şekilde ancak TV'de filan formatı seçme gibi bir şansımız olmayabiliyor.

Siz menülü dil ve altyazi secme yani MKV formatindaki filmlerinden bahsediyorsunuz, o konuda maalesef pek bilgim yok.
Torrent destek forumlarina bakarsaniz daha fazla bilgi edinirsiniz onlar menülü MKV videolar ile bayagi ugrasiyorlar.

Ben bu islemi (ALtyazi gömme) cok yapiyorum bence en güzel ve hizli VidCoder ya da Handbrake programi ile oluyor ama VidCoder candir. Burn subtitle secenegini secip altyazili ekliyorsun sonra diledigin formatta cikti aliyorsun.

Sevgiler :)
Bu konuda mesleğinden dolayı @Neşeli Enginar size en iyi yardımcı olacak kişidir. Ben Total Video Converter kullanıyorum. İşimi görüyor ama bende donuyor nedense program.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı