Filme kalıcı altyazı nasıl eklenir?

Burada bir ayrım yapmak gerek. Embedded Sub ve Hard Sub. Biri [Hard Sub] video ekranı içinde yaratılır, gömülür yani. Herhangi bir TV'nin göstermemesine imkan yok. Çünkü artık Frame'in bir parçasıdır o. Diğeri [Soft veya Embedded] ise video'nun şeffaf bir Supplement'i sayılabilir. Medya oynatıcıda Playing esnasında ortaya çıkan altyazıdır. Emek ve zaman iktisadı açısından Embedded öğrenmenizi tavsiye ederim. Diğeri eğer kaliteli punto tercih ettiğinizde 16 saate kadar varabiliyor, sona ermesi. En iyi programlarda bile.

Burada bir ayrım yapmak gerek. Embedded Sub ve Hard Sub. Biri [Hard Sub] video ekranı içinde yaratılır, gömülür yani. Herhangi bir TV'nin göstermemesine imkan yok. Çünkü artık Frame'in bir parçasıdır o. Diğeri [Soft veya Embedded] ise video'nun şeffaf bir Supplement'i sayılabilir. Medya oynatıcıda Playing esnasında ortaya çıkan altyazıdır. Emek ve zaman iktisadı açısından Embedded öğrenmenizi tavsiye ederim. Diğeri eğer kaliteli punto tercih ettiğinizde 16 saate kadar varabiliyor, sona ermesi. En iyi programlarda bile.
Ah sonunda istediğimi anlayan birisi. Ben Hard Sub istiyorum bunu nasıl yapabilirim hangi programla?

Ben Wonder Woman'a otoritelerce en iyi program olarak gösterilen Total Video Converter ile Hard yaptım. 10 saati geçti. Çoğu Converter'da altyazı ekleme özelliği mevcuttur. İsmi sizi yanıltmasın. Bunu öğrenmeniz zor değil fakat hiç sıcak bakmıyorum Hard'a açıkçası. İlaveten. Programın Premium sürümüne ihtiyacınız var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı