Filmler ve TV çalışmıyor

Arocyn

Hectopat
Yer
Burdur Krallığı
Windows 10 içinde gelen uygulama düne kadar çalışırken şu an çalışmıyor bilgisayarımı yeniden başlatma gibi yöntemler denedim ama nafile. Hiçbir videoyu açmıyor. Hata görüntüsü:

Ekran Görüntüsü (735).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize teşekkürler zaten hali hazırda VLC veya başka oynatıcılar var onlar da bu sıkıntı yok ama ben bunu kullanmak istiyorum bazen videoları ufak ufak kesintiler almam gerekiyor ve bu uygulamada kesit olması kolay. Bir de dosya desteklenmiyor olayı desteklemediği için olduğunu düşünmüyorum .mp4 dosyalarını açmaya çalışıyorum bir de daha önce açtığı dosyalar bunlar.

Hepinize teşekkürler zaten halihazırda VLC veya başka oynatıcılar var onlar da bu sıkıntı yok ama ben bunu kullanmak istiyorum bazen videoları ufak ufak kesintiler almam gerekiyor ve bu uygulamada kesit olması kolay. Bir de dosya desteklenmiyor olayı desteklemediği için olduğunu düşünmüyorum. MP4 dosyalarını açmaya çalışıyorum bir de daha önce açtığı dosyalar bunlar.

VLC'de kesitleri alabiliyorsun diye biliyorum. Ben 3 saniyelik bir kısmını almıştım.

Geri
Yukarı