Final fantasy ve Devil May Cry gibi oyun tavsiyesi

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar oynayacak oyun arıyorum ve bu iki oyun serisine şans vermek istedim. Sorun şu ki bu iki oyun serisi de çok köklü bir seri diye biliyorum. Ve ben bu iki seriye de çok uzağım. Sizden istediğim bu iki seri için PC için günümüz oyun standartlarına uygun(patates grafik ve mekanik olmasın) TR yaması mevcut olan oyun önermeniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet biliyorum. Oyunlar yeterince pahalı değilmiş gibi artık yamalarda paralı. Bir yamaya 50 tl vereceğime 300-400 tl ye bir İngilizce seti alıp video ile İngilizce mi geliştiririm daha iyi.
Tertemiz İngilizcesi var oyunun. Sokak ağzı yerel ağız vs hiç yok.
İngilizce kaynak niteliğinde diyebilirim abartı olduğunu belirterek.
Altyazıyı da açın, az tureng az kendinizden uğraşır çözersiniz diye umuyorum.

Evet biliyorum. Oyunlar yeterince pahalı değilmiş gibi artık yamalarda paralı. Bir yamaya 50 tl vereceğime 300-400 tl ye bir İngilizce seti alıp video ile İngilizce mi geliştiririm daha iyi.

İngilizcesi basit sayılır aslında, ben 25 liraya almıştım. FF ve DmC seviyorsanız bunu da seversiniz diye düşünüyorum.

Tertemiz İngilizcesi var oyunun. Sokak ağzı yerel ağız vs hiç yok.
İngilizce kaynak niteliğinde diyebilirim abartı olduğunu belirterek.
Altyazıyı da açın, az tureng az kendinizden uğraşır çözersiniz diye umuyorum.
Valla hocam o kadarda İngilizce m yok. Bir de beni çok bayar o tarz bir şey sürekli oyunu durdur çevir devam et. 😀 Ben direk İngilizce yi belli bir seviyeye getirip oynama anlamında demiştim.

Geri
Yukarı