Final sonucu: Sivasspor 1 - 0 Beşiktaş

ÖzgünTR

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Evet maç bitti yani bitti sayılabilir, 90+12 oynanıyor. Evet bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum Beşiktaş sezon sonu 4. veya 5. olacak.

Final sonucu başlığı biraz garip olmuş. Moderatörler yaptı galiba.

Son düzenleme:
Evet maç bitti yani bitti sayılabilir, 90+12 oynanıyor. Evet bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum Beşiktaş sezon sonu 4. veya 5. olacak.

İlk 6 net belli oldu bence, tek sürprizi Kayserispor yapabilir ancak ben sanmıyorum. Tahminim:
1-Galatasaray
2-Fenerbahçe
3-Başakşehir
4-Beşiktaş
5-Adana Demirspor
6-Trabzonspor

Saha kötü, top sürülmüyor, topa dokunsan top seke seke hızlanmaya başlıyor.
Ayrıyeten aboubakar sahada yok, adama topta gelmiyor, top gelse ayağında tutamıyor.
Kötüydük, yapacak bir şey yok, son dakikalar baskı yapmaya çalıştık, sonuçsuz.

İlk 6 net belli oldu bence, tek sürprizi Kayserispor yapabilir ancak ben sanmıyorum. Tahminim:
1-Galatasaray
2-Fenerbahçe
3-Başakşehir
4-Beşiktaş
5-Adana demirspor.
6-Trabzonspor

Daha erken fakat Beşiktaş'ın 3. bitirme ihtimalide var çok az olsa da. Başakşehir ile fazla bir puan farkı yok.

Daha erken fakat Beşiktaş'ın 3. bitirme ihtimalide var çok az olsa da. Başakşehir ile fazla bir puan farkı yok.

Başakşehir-Beşiktaş maç sonucuna göre belli olacaktır. Ayrıca son 5 maça baktığımızda Fenerbahçe-Beşiktaş maçında Beşiktaş'ın işi çok zor. Top oynamıyor bence bu takım. Şenol güneş bir hataydı.

Saha kötü, top sürülmüyor, topa dokunsan top seke seke hızlanmaya başlıyor.
Ayrıyeten aboubakar sahada yok, adama topta gelmiyor, top gelse ayağında tutamıyor.
Kötüydük, yapacak bir şey yok, son dakikalar baskı yapmaya çalıştık, sonuçsuz.

Bence bu futbol Beşiktaş'a yakışmadı. İsabetli şutu yok takımın. Ayrıca tek bu maç değil, önceki maçlarda da Beşiktaş çok iyi performans gösteremedi.

Dosya Ekleri

• 1675592595278.png
    1675592595278.png
    37,8 KB · Görüntüleme: 24

Yeni konular

Geri
Yukarı