Finansbank müşteri hizmetleri ile nasıl görüşebilirim?

bonjour

Kilopat
Daha fazla  
Selam. Sesli yanıt sistemi beni deli etti, az kaldı kıracağım telefonu. Bir türlü bağlanamıyorum sorunumu da çözemiyor. Çözecekmiş gibi bana söyle bana söyle deyip duruyor. "Sen çözemiyorsun sorunumuz müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum" diyorum, "sizi anlayamadım bir kez daha söyleyin" diyor, vallahi delireceğim ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Sesli yanıt sistemi beni deli etti, az kaldı kıracağım telefonu. Bir türlü bağlanamıyorum sorunumu da çözemiyor. Çözecekmiş gibi bana söyle bana söyle deyip duruyor. "Sen çözemiyorsun sorunumuz müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum" diyorum, "sizi anlayamadım bir kez daha söyleyin" diyor, vallahi delireceğim ya.
Üç defa arka arkaya müşteri temsilcisine bağlayın beni diyin.

Üç defa arka arkaya müşteri temsilcisine bağlayın beni diyin.

Israrla "müşteri temsilcisi" deyin, bağlıyorlar en sonunda.

Dediğiniz gibi yaptım oldu. Seçmeli menü işlemleri geldi, müşteri temsilcisi seçeneği yoktu biraz gezindim açıldı bastım bağlanmaya bu seferde sim kartınız bloke dedi ne alakaysa bloke kaldırmadan görüşemiyormuşum. Bloke kaldır dedim şifre istedi, şifreyi bilmiyorum yenile dedim internet bankacılığına girmemi istedi, internet bankacılığına gireyim dedim bu seferde sim bloke diye telefona giriş kodu gelmiyor. Eeee bloke kalkmadan konuşamadığıma göre ben şimdi asla konuşamayacak mıyım bu banka ile 😂 Resmen sistem kitlendi benim için. Kredi kartı şifremi yenilemeye çalışıyorum...

Dediğiniz gibi yaptım oldu. Seçmeli menü işlemleri geldi, müşteri temsilcisi seçeneği yoktu biraz gezindim açıldı bastım bağlanmaya bu sefer de SIM kartınız bloke dedi ne alakaysa bloke kaldırmadan görüşemiyormuşum. Bloke kaldır dedim şifre istedi, şifreyi bilmiyorum yenile dedim internet bankacılığına girmemi istedi, internet bankacılığına gireyim dedim bu sefer de SIM bloke diye telefona giriş kodu gelmiyor. Eeee bloke kalkmadan konuşamadığıma göre ben şimdi asla konuşamayacak mıyım bu banka ile 😂 resmen sistem kilitlendi benim için. Kredi kartı şifremi yenilemeye çalışıyorum...

SIM bloke işlemlerinizi operatörünüzle yapacağınız kısa bir görüşme ile alabilirsiniz. Devamında da internet bankacılığına web ile giriş yapayarak bloke işlemlerinin kaldırıldığını hatırlıyorum siz yine de müşteri hizmetleri yardımcısıyla daha doğru bilgi alabilirsiniz.

Sesli yanıt sistemine beni aramışsınız dediğiniz takdirde direkt müşteri temsilcisine aktarılırsınız

Geri
Yukarı