Fingertip grip için 100 TL fare önerisi

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Fare tutuşum fingertip grip, fareyi bilekten kullanıyorum. Sadece CS:GO oynuyorum, tek beklentim farenin uzun ömürlü olması.

Bütçem 100TL, önerilerinize açığım.

Herkese selamlar.

Fare tutuşum fingertip grip, fareyi bilekten kullanıyorum. Sadece CS:GO oynuyorum, tek beklentim farenin uzun ömürlü olması.

Bütçem 100TL, önerilerinize açığım.
Bütçeni arttır.

100 TL'ye düzgün marka fare bulamazsan atabilirsin ya da annene gidip 1 tane daha 100 TL isteyebilirsin.
Yaşını bilmiyorum, tahminimce 16 civarları ancak; varsayalım ki 20+ ol. Gençliğinde, senin ailen üzerinden geçinmiş olduğun; diğer insanların da öyle olacağı anlamına gelmiyor. Ki o da normal bir şeydir.

Ha merak ediyorsan, Ege Üniversitesi son sınıftayım, yük olmamak için şurada çalışıyorum:

Gel, bir çayımı iç. Beklerim.

Elinizin uzunluğu nedir? Elin büyükse bunlara bakabilirsin;

Elinizin uzunluğu nedir? Elin büyükse bunlara bakabilirsin;
Bu GameNote ile bunun arasında kaldım:

Hangisi daha iyidir?

Yaşını bilmiyorum, tahminimce 16 civarları ancak; varsayalım ki 20+ ol. Gençliğinde senin ailen üzerinden geçinmiş olduğun diğer insanların öyle olacağı anlamına gelmiyor. Ki o da normal bir şeydir.

Ha merak ediyorsan, ege üniversitesi son sınıftayım, yük olmamak için şurada çalışıyorum:

Gel, bir çayımı iç. Beklerim.

Merak etme kardeşim bende çalışarak okudum ve İstanbul sabahattin zaim üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunuyum ve şu an için pronet güvenlik sistemlerinde çalışıyorum ayrıca IQ'su 90'ın altındaki insanlarla muhatap olmuyorum ve bu konuyu kapatıyorum.

Geri
Yukarı