Fransızların yaptığı terbiyesiz karikatür

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cxnnorx

Hectopat
Fransız Charli Hebdo, cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ne olursa olsun yaptığı karikatür Türkiye için bir küfürdür, hakarettir burada Türkiye’nin cumhurbaşkanına, Türkiye’yi içeren bir karikatür, çok fazla şekilde farklı anlam çıkar, ben bunun Türkiye ile dalga, küfür olarak görürüm. Kişi önemli değildir, burada Türkiye ile dalga vardır, ve de çıplaklık’ta içeriyor.

Yapilan şahsı sevmeyebilirsiniz ancak konuda dendiği gibi burada şahsın kim olduğundan çok kimi ve neyi temsil etti önemli. Turkiye...

Dış siyasette ne kadar kötü olduğumuzu, dalgaya alindigimizi gösteriyor. Maalesef yerlerdeyiz.

Yapilan şahsı sevmeyebilirsiniz ancak konuda dendiği gibi burada şahsın kim olduğundan çok kimi ve neyi temsil etti önemli. Türkiye...

Dış siyasette ne kadar kötü olduğumuzu, dalgaya alindigimizi gösteriyor. Maalesef yerlerdeyiz.

Şahıs önemli değildir derken ben de demek istediğini ifade ettim, yani olan şahıs kim olursa olsun bu ülkenin cumhurbaşkanıdır, kast ettiğim şey bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsı zerre kadar sevmem malum iki ittifakı karşı karşıya getirip zillet ittifakı diye bahsetmesi yetmezmiş gibi terörist yanlısı, fetöcü diye suçlamalarda bulunup açık şekilde kendisine oy vermeyeni terör yanlısı olarak gösterdi. Yazık duruma.

Bunlar iyi günleri, iktidarları bittikten sonra görün siz olacakları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı