Firefox'ta Adsense reklamı olan sayfalar tam açılmıyor

JimMoriarty

Kilopat
Daha fazla  
Firefox'un şuan için son sürümünü yani 54 sürümünü kullanıyorum. Ttnet altyapısını ve AirTies marka bir modem kullanıyorum. Sorunum şu ki bazı sitelerde Adblock kullanmadığımda ve o sitede Google Adsense reklamı varsa o sitenin sayfaları tam olarak açılmıyor. Bir kısmı yükleniyor büyük bir yeri bembeyaz kalıyor. Sayfayı 4-5 kere yenilersem zor bela o sayfa açılıyor. Fakat aynı siteler için Adblock kullanıp o sitelere girdiğimde sayfalar sorunsuz bir şekilde açılıyor. Firefox'un gizli sekmesinde ve diğer internet tarayıcılarında bu sorun yok. Çözüm için CClenaer ile Firefox'u tamamen temizledim. Hatta programı kaldırıp tekrar kurdum fakat bir çözüme ulaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reklamları engellemek için başka eklenti kullanın.
Sorun reklam eklentiside değil ki, rekam eklentisini aktifleştirdiğimde sayfalar düzgün açılıyor. Adblock'u kapattığımda adsense reklamı olan sayfalarda açılma sorunu oluyor. Burada reklam engelleme eklentisi sorunu çözen konumunda hatta. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı