Firma mesajları nasıl engellenir?

183206

Megapat
Makaleler
1
Telefonumun mesaj engelleme özelliği yok. e-Devlet üzerinden denedim numaramı ekleyerek, sadece 3-4 tane firma gözüküyor. Onları da engelleyemiyorum.
"Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı." uyarısı çıkıyor. Yok mu bunun bir yolu?

İleti yönetim sistemi isimli siteye girdim ve 1 numarayı engelleyebildim.
Ancak gözükmeyen diğer numaralar ne olacak?

Metin2 PvP sunucu reklamlarından bıktım.

2021 yılında bir numaranın mesajlarını engelleyemiyorum, şaka gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucu reklamlarının içeriği genelde aynı oluyor. Aralardan belirli kelimeleri (mesaj kodları aynıysa o da olabilir) filtreleyip engelleyebilirsiniz. Bu kelimelerin bulunduğu mesajlar size gelmeyecektir.

SMS ten bahsediyorsak eger telefondaki default SMS uygulamasini marketteki farkli bir uygulamayla degistirmeyi deneyebilirsin, cogunda black list ozelligi vardir diye tahmin ediyorum.

Mesaj engelleme özelliğiniz olmalı, biraz kontrol edin, çok eski Android telefonlarda, hatta android öncesinde bile olan bir özellik.

SMS'ten bahsediyorsak eger telefondaki default SMS uygulamasini marketteki farkli bir uygulamayla degistirmeyi deneyebilirsin, cogunda black list ozelligi vardir diye tahmin ediyorum.
Key Messages (SMS yönetimi için)
Call Blocker (Arama yönetimi için)

Bu arada telefonum android.
Deneyeceğim, teşekkürler.
Mesaj engelleme özelliğiniz olmalı, biraz kontrol edin, çok eski Android telefonlarda, hatta android öncesinde bile olan bir özellik.
Keşke olsa.

Geri
Yukarı