FitGirl repack dosyalara virüs mü koyuyor?

Kaspersky Internet Security, FitGirl'in kendi sitesinden indirdiğim repack'lerde herhangi bir tespitte bulunmuyor. Uzun yıllardır kullanırım FitGirl repack'lerini. Herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Kaspersky Internet Security, FitGirl'in kendi sitesinden indirdiğim Repack'lerde herhangi bir tespitte bulunmuyor. Uzun yıllardır kullanırım FitGirl Repack'lerini. Herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Güncelleri kullandınız mı hocam?

Ve ben nedense siteye giremiyorum kendini kapatıyor sekme hemen.

Şöyle ki, belki de bizim milletimiz böyle olduğundan "aga çıkar yoksa vardır bir şeyler" kafası var sürekli. Bu kişi bağış alıyor, aynı zamanda bu işi seviyor ve zevk alıyor ki yapıyor. Ayrıca repacklerini farklı hosterlara yükleyen kişiler de var-yani ona yardımcı kişiler (DyR0 t(-_-t) Crackhub213 gibi),. Ve de isim yapmış, belirlide bir kitlesi var FitGirl'in. Böyle şeyler yaparak kitlesini kaybetmez. Ayrıca yıllardır işini yapıyor ve güvenilir. Ha tabi repacklarının kalitesini sorgulamak size kalmış. Şahsen ben ElAmigos'u tercih ederim. Ayrıca böyle şeylerin HDD,SDD'ye zarar verdiğini sanmıyorum ama eğer pimpirikli iseniz Direk Sahne Releaselerini kullanın ama işte tam bu konuda Repacklerin iyi tarafı var. Sahne Releaselerinde (yayınlarında) güncelleme kovalayacaksınız. Oysa Repack'lerde halihazırda dahil ediyorlar (tabi ayrıca yeni güncelleme gelirse onlarda update getirecek ama yakında çıkan güncellemeler repack'te olur. God of War Day 1 Patch gibi. Sahne yayınında ayrıca yükleyeceksiniz.)
Ve de Windows 7 Fix, BOnus OST gibi şeylerde olur. Bu da iyi tarafı.
BBRepacks, Seyter,RepackGames gibi repackerları kullanmayın. Virüslüdür.Ayrıca isminde sahne gruplarının ismi olan siteleride kullanmayın (skidrow reloaded fln).

Şöyle ki, belki de bizim milletimiz böyle olduğundan "aga çıkar yoksa vardır bir şeyler" kafası var sürekli. Bu kişi bağış alıyor, aynı zamanda bu işi seviyor ve zevk alıyor ki yapıyor. Ayrıca repacklerini farklı hosterlara yükleyen kişiler de var-yani ona yardımcı kişiler (DyR0 t(-_-t) Crackhub213 gibi). Ve de isim yapmış, belirlide bir kitlesi var FitGirl'in. Böyle şeyler yaparak kitlesini kaybetmez. Ayrıca yıllardır işini yapıyor ve güvenilir. Ha tabii repacklarının kalitesini sorgulamak size kalmış. Şahsen ben ElAmigos'u tercih ederim. Ayrıca böyle şeylerin HDD, SSD'ye zarar verdiğini sanmıyorum ama eğer pimpirikli iseniz Direk Sahne Releaselerini kullanın ama işte tam bu konuda Repacklerin iyi tarafı var. Sahne Releaselerinde (yayınlarında) güncelleme kovalayacaksınız. Oysa Repack'lerde halihazırda dahil ediyorlar (tabii ayrıca yeni güncelleme gelirse onlarda Update getirecek ama yakında çıkan güncellemeler Repack'te olur. God of War Day 1 Patch gibi. Sahne yayınında ayrıca yükleyeceksiniz.)
Ve de Windows 7 Fix, BOnus OST gibi şeylerde olur. Bu da iyi tarafı.
BBRepacks, Seyter, RepackGames gibi repackerları kullanmayın. Virüslüdür. Ayrıca isminde sahne gruplarının ismi olan siteleride kullanmayın (skidrow Reloaded falan).

Torrent'i araştırıyorum hocam ama sanırım IP leak olayları söz konusuymuş Torrent kullanırken fikriniz nedir bununla ilgili?

Hocam şimdi bazı adamlar bunlar bedava bir şey vermez kimsenin hayrına yapmazlar diyorlar da bu adamların zaten kaç tane topluluk hesabı var oradan da gelirleri var artıran reklamlarda var.

Kendi sitelerinden de bağış atılıyor onun dışında birkaç yerden daha da gelirleri vardır illa virüs olmasına gerek yok ki zaten çoğu programda da göstermiyor. Yoksa kimse boşu boşuna oyun dağıtamaz kırar kendisi oynar.

Torrent'i araştırıyorum hocam ama sanırım IP leak olayları söz konusuymuş Torrent kullanırken fikriniz nedir bununla ilgili?
Çok gereksiz kafa yoruyorsun. Torrent kullandığın için diğer kişiler senin ipni görür ama ip dediğin şey değişken o yüzden sıkıntı olmaz evine gelip alıp götürecek halleri yok.

Çok gereksiz kafa yoruyorsun. Torrent kullandığın için diğer kişiler senin ipni görür ama IP dediğin şey değişken o yüzden sıkıntı olmaz evine gelip alıp götürecek halleri yok.

Hocam bu biraz şey kafası bilgilerim sızdırılmış sızdırılsın bana dokunmayan bin yaşasın kafası.

Düz mantık yapın niye risk alasınız?

Hocam bu biraz şey kafası bilgilerim sızdırılmış sızdırılsın bana dokunmayan bin yaşasın kafası.

Düz mantık yapın niye risk alasınız?
Bilgin sızdırılsın ne yapacaklar o bilgiyle söylesene? Hani şuan kullandığın her şey bilgilerini alıyor zaten bu kadar takıntılıysan kapat telefonu bilgisayarı at çöpe yaşa internetsiz öyle bilgin çalınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı