FitGirl repack dosyalara virüs mü koyuyor?

Bilgin sızdırılsın ne yapacaklar o bilgiyle söylesene? Hani şuan kullandığın her şey bilgilerini alıyor zaten bu kadar takıntılıysan kapat telefonu bilgisayarı at çöpe yaşa internetsiz öyle bilgin çalınmaz.
tamam hocam herkes donumuza kadar alsın bize zararı dokunmayacaksa.

FitGirl, bu işi gerçekten profesyonelce yapıyor. Her dosyayı tek tek açıp sıkıştırıp katman katman tekrar kapatıyor ve öyle bir yapıyor ki gerçekten sanki oyun motoruyla build almışsın gibi simüle ediyor.

Bir kişi eğer bir şeyde iyiyse onu karşılıksız yapmaz. Tabii ki belirli şeyleri olacaktır ve bu riski alıyorsunuz demektir.

Eğer dikkat ediyorsanız Torrent kullanırken VPN kullanmanızı öneririm.

Ya biraz şey kafası bakıyorum siteye giriyor muyuz evet orası IP alıyor mu evet burada IP görünmesinin sıkıntısı olur mu diye düşünüyorum.

Kullandığım VPN saldırı yediği için mailim sızdırılmıştı o günden beri bedava VPN'lere güvenemiyorum :(

Ya biraz şey kafası bakıyorum siteye giriyor muyuz evet orası IP alıyor mu evet burada IP görünmesinin sıkıntısı olur mu diye düşünüyorum.

Kullandığım VPN saldırı yediği için mailim sızdırılmıştı o günden beri bedava VPN'lere güvenemiyorum :(
Proton ve Mullvad VPN öneririm. Bu konuda biraz araştırma yapabilirsiniz.

FitGirl, bu işi gerçekten profesyonelce yapıyor. Her dosyayı tek tek açıp sıkıştırıp katman katman tekrar kapatıyor ve öyle bir yapıyor ki gerçekten sanki oyun motoruyla Build almışsın gibi simüle ediyor.

Bir kişi eğer bir şeyde iyiyse onu karşılıksız yapmaz. Tabii ki belirli şeyleri olacaktır ve bu riski alıyorsunuz demektir.

Reklam falanda yok donatelerle falan ayakta duruyormuş diyorlar yani prestij ve bu sebeplerden virüs koymaz diyorlar.

Proton ve Mullvad VPN öneririm. Bu konuda biraz araştırma yapabilirsiniz.

Proton ücretsiz üyeliği bulunuyor mu? Veya IP adresi değiştirme gibi programlar mevcut mudur?

Ondan fazla oyunu bu avradın sitesinden indirip oynadım. Hiçbirinde sorun yoktu. Ancak taklitleri kesinlikle zararlıdır.
"f1tg1rl-r€[email protected]€" gerçek olandır. Yine de ara sıra kendisine bağış yapılmasını rica eden bu kadının niyeti bozup zararlı yazılım bulaştırmaya çalışmayacağının garantisi yok.

Kim ne koyuyor bilmiyorum ama bu tarz dosyaları indirmenin nihayetinde bir riski olduğu da gerçek. Kim %100 emin olarak ''asla virüs kapmam'' diyebilir ki yani, garantisi yok ki bunun. En mantıklısı bu tarz dosyaları indirmemek ve bu işlere girişmemek. Benim düşüncem bu yönde.

Zaten alıyorlar hocam. :)
İşte, bu konulara dikkat eden kişiler bunu aza indirgemeye çalışıyorlar. Tamamen Gizlilik zaten olmaz, çünkü şu lanet olası interneti kullanmayın o zaman lafı ediliyor. r/degoogle ve bunun varyantı subredditler var. r/Privacy ve türlü yerler var. Yani isteseniz bu konuda kaynak bulabilirsiniz. Kişi Tails OS kullanır, Telefonda Custom ROM, Gizlilik'e odaklanmış araçlar kullanır-(Google Yerine Duckduckgo örneğin) vs. her şeye bunu yapabilir. Kendiniz umursamıyorsanız umursayan kişilere laf etmeyiniz rica ederim.

Geri
Yukarı