FitGirl repack dosyalara virüs mü koyuyor?

Ryuji Aisaka

Hectopat
Daha fazla  
Ön uyarımı geçeyim korsana destek yazmayın çünkü bana korsan kullandırın demiyorum kullanacağım kaynak güvenilir mi diye soruyorum.

@kino @Jonathan North hocam son zamanlarda FitGirl dosyaların içine truva atı koyuyormuş veya zombi bilgisayar yapıyormuş. Bilginiz var mı?

Ön uyarımı geçeyim korsana destek yazmayın çünkü bana korsan kullandırın demiyorum kullanacağım kaynak güvenilir mi diye soruyorum.

@kino @Jonathan North hocam son zamanlarda FitGirl dosyaların içine truva atı koyuyormuş veya zombi bilgisayar yapıyormuş. Bilginiz var mı?

Son zamanlar değil uzun yıllardır koyuyor içerisine bir şeyler. Ücretsiz programlar bulamıyor çoğu zaman koyduğu şeyleri ancak ESET endpoint direk içerisinde ki bazı dosyaları siliyor ve kullandırmıyor.

Çıkar olmadan kimse kimseye bedava bir şey vermez sonuçta.

Son zamanlar değil uzun yıllardır koyuyor içerisine bir şeyler. Ücretsiz programlar bulamıyor çoğu zaman koyduğu şeyleri ancak ESET endpoint direk içerisinde ki bazı dosyaları siliyor ve kullandırmıyor.

Ne koyuyor aciklar misiniz?

FitGirl'ün kendi sitesinden indirirseniz bir sıkıntı yaşamazsınız. Lakin adını kullanarak içine virüs koyanlar var FitGirl'ün. Domain adı benzerliğinden de virüs yiyebilirsiniz. (Yakın zamanda çıkan aynı domainin .website uzantılısı var o sahte. Orijinali .site ile biten.) Dikkatli olmak lazım. Yükleyici adında IGGGAMES geçen hiçbir şeyi indirmeyin. Miner var içlerinde.

Son düzenleme:
FitGirl'ün kendi sitesinden indirirseniz bir sıkıntı yaşamazsınız. Lakin adını kullanarak içine virüs koyanlar var FitGirl'ün. Domain adı benzerliğinden de virüs yiyebilirsiniz. Dikkatli olmak lazım.

Zaten kendi sitesinden indiren birinin yazısını okudum ondan soruyorum hocam :)

Bile bile kullanmak zararlı olur sanırım.

FitGirl dediğiniz malum kişi ya da grup empress adlı arkadaşın cracklerini compress yapıp piyasaya sürüyor. Bu dediğim işlemciyi yapan sürüyle insan var tabii ki hiçbirisi FitGirl kadar bilinmiyor. Yıllardır kullanırım sıkıntı yaşamadım.

Empress ile kavga ettiler hocam ondan artık koymuyor onun cracklerini siteye :)

Ben de aynı şekilde çok tarama yaptım ve yemedim. Fakat setup aşaması virüsten daha zararlı diski ağlatıyor :)
Diskin hic kullanilmasin o zaman. Oyle dursun.

Sanki hayatinda hic arsivleme, dosya kopyalama, kesme, render, kopyalama islemi yapmadin.

Geri
Yukarı