FitGirl repack dosyalara virüs mü koyuyor?

Virüs fudlanmış ise antivirüs zor bulur. Şüpheli olarak algılayabilir ama kararı size bırakır. Ben ücretsiz dağıtılan içeriklerde bir çıkar olduğunu düşünüyorum. Eğer reklamlardan bir kazancı yok ise bu işi bedavaya yapmazlar. En kötü bilgisayarınız botnet için kullanılabilir.

FitGirl dediğiniz malum kişi ya da grup empress adlı arkadaşın cracklerini compress yapıp piyasaya sürüyor. Bu dediğim işlemciyi yapan sürüyle insan var tabii ki hiçbirisi FitGirl kadar bilinmiyor. Yıllardır kullanırım sıkıntı yaşamadım.
Hiç güleceğim yoktu. Empress'in ettiği laflar yüzünden artık Fitgirl Empress'in releaselerini kullanmıyor artık.

FitGirl'den 30'dan fazla indirme yapmışımdır hiçbir sıkıntı yaşamadım. Eset Internet Security kullanıyorum en agresif ayarlarında. Bana bırakmıyor kararı yani en ufak şeyde siliyor :D

Oyun fiyatları bu kadar olmuşken bizim gibi ülkelerde peynir ekmek gibi kullanılıyor, Google'ın verilerimizi alması gibi azıcık mining yapıyorsa sıkıntı yok bankalara, kişisel hesaplara dokunmasında.

En iyi indirme şekli portable direk kurulumsuzdur. Cihazı bağırtmaya hiç gerek yok üç beş GB için.

Son zamanlar değil uzun yıllardır koyuyor içerisine bir şeyler. Ücretsiz programlar bulamıyor çoğu zaman koyduğu şeyleri ancak ESET endpoint direk içerisinde ki bazı dosyaları siliyor ve kullandırmıyor.

Çıkar olmadan kimse kimseye bedava bir şey vermez sonuçta.
Öyle bir şey yok, hepsinin bir kazancı var zaten bağış dediğimiz bir şey var. FitGirl bağış alıyor ki yapıyor bu işi. EMPRESS zaten direkt bir sonraki kıracağı oyunu bağışla belirliyor bedava falan yapmıyorlar hiçbir şeyi.

Ben FitGirl kullanılmasını hiçbir zaman önermem, sebebi içerisinde zararlı olması falan da değil yükleme ekranlarının sistemler için gereksiz zorlu geçmesi. Bu işi çok daha iyi yapan Repack grupları var CorePack, DODI Repack, xatab gibi gidin onları kullanın çok daha iyi.

En iyi indirme şekli portable direk kurulumsuzdur. Cihazı bağırtmaya hiç gerek yok üç beş GB için.

Üç beş GB mi? 30 GB Mad Max 3 GB indiriyorsun. SSD ve işlemcin hızlı ise her türlü kurulumsuz indirmekten daha hızlı oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey yok, hepsinin bir kazancı var zaten bağış dediğimiz bir şey var. FitGirl bağış alıyor ki yapıyor bu işi. EMPRESS zaten direkt bir sonraki kıracağı oyunu bağışla belirliyor bedava falan yapmıyorlar hiçbir şeyi.

Ben FitGirl kullanılmasını hiçbir zaman önermem, sebebi içerisinde zararlı olması falan da değil yükleme ekranlarının sistemler için gereksiz zorlu geçmesi. Bu işi çok daha iyi yapan Repack grupları var CorePack, DODI Repack, xatab gibi gidin onları kullanın çok daha iyi.

Ben gördüğümü ve programın bulduğunu söylüyorum hocam. Son 3 yıldır orijinal alıyorum oyunları da zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı