FitGirl repack dosyalara virüs mü koyuyor?

Nasıl yani? İşlemci yatacaksa boşuna mı aldık? Bu ne demek? :D

Hocam tüm istemciler oyunları sistemine portable indirir yormaz ben de o kafadan indirmeyi daha doğru buluyorum. Bu compress metodları ciddi disk sorunları yaratabilir. En kötü ömrünü azaltır. İçerisinde miner veya trajon da olmaması bence imkansız. Öylesine size 100 GB sıkıştırıp 10GB yaptım falan normal işler değil. Sitesinde reklam bile yok. Nereden kazanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tüm istemciler oyunları sistemine portable indirir yormaz ben de o kafadan indirmeyi daha doğru buluyorum. Bu compress metodları ciddi disk sorunları yaratabilir. En kötü ömrünü azaltır. İçerisinde miner veya trajon da olmaması bence imkansız. Öylesine size 100 GB sıkıştırıp 10GB yaptım falan normal işler değil. Sitesinde reklam bile yok. Nereden kazanıyor?
Bağış sistemi ile çalışıyor bağış almasa zaten reklam koyar siteye en azından virüs koymadan önce.

Kesinlikle güvenilir demek zor.
Bende merak edip indirmiştim bir oyun herhangi bir virüs bulmadı. Kullandığım av Kaspersky ve Malwarebytes.

Bende öyle kullanıyorum hocam ikisi arkada açık yani bir şey girmesi zor ama girse bile yeniden kurulumla uğraşmak pek cezbetmiyor açıkçası 100 200 GB oyun var indirilmiş :D

Alabildiğimi alıyorum gerisini de FitGirl'ya da dodiden indiriyorum malum baştaki sağ olsun.

Bende öyle kullanıyorum hocam ikisi arkada açık yani bir şey girmesi zor ama girse bile yeniden kurulumla uğraşmak pek cezbetmiyor açıkçası 100 200 GB oyun var indirilmiş :D

Hocam işlemci iyiyse ve SSD varsa sorun olmuyor benim de eski kurusturde PC falan çöküyordu FitGirl kurarken

Ayrıca 1337X linkleri hala güvenli mi? Oradaki hazır şeyleri mi alıyor yoksa 1337X i sadece upload için mi kullanıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı