FitGirl repack dosyalara virüs mü koyuyor?

Ayrıca 1337X linkleri hala güvenli mi? Oradaki hazır şeyleri mi alıyor yoksa 1337X i sadece upload için mi kullanıyor?
1337X'e de upload ediyor. Aynı dosya yani hash leride karşılaştırabilirsiniz.

1337X görünce içim rahat etmedi hocam virüs kaynıyor da orası.
E tabiki açık bir yer orası fakat dosyayı yükleyene güveniyorsan indiriyorsun orda rasgele bişey aratıp indirmek mantıklı değil.

1337X'e de upload ediyor. Aynı dosya yani hash leride karşılaştırabilirsiniz.

E tabii ki açık bir yer orası fakat dosyayı yükleyene güveniyorsan indiriyorsun orada rastgele bir şey aratıp indirmek mantıklı değil.

Anladığım kadarıyla upload servisi olarak kullanıyor dosya sahibi kendisi olduğu için güvenli doğru mu anlamışım?

Kendi sitesinden indirirseniz virüslü değil. Antivirüslerin virüs algılaması ise normaldir sonuçta korsan bir dosya. Son zamanları bilemem ama eski repacklerini kullanmıştım gerçek bir virüsle karşılaşmadım.

Zaten sanırım güncel repacklerden yaşamış bir arkadaş hocam ve doğru sitesinden indirmiş "site" ile biten site.

Ben gördüğümü ve programın bulduğunu söylüyorum hocam. Son 3 yıldır orijinal alıyorum oyunları da zaten.
Ben de her ürünümü orijinal kullanıyorum ama korsan indirirsen bilgisayarın patlar düşüncesine de katılmıyorum. Ayrıca kendim yazacağım ufak bir Python betiğiyle bile virüs programının uyarı vermesini sağlayabilirim ki ben, virüs programlarının bulduğu her şey virüs olmuyor maalesef.

Ben de her ürünümü orijinal kullanıyorum ama korsan indirirsen bilgisayarın patlar düşüncesine de katılmıyorum. Ayrıca kendim yazacağım ufak bir Python betiğiyle bile virüs programının uyarı vermesini sağlayabilirim ki ben, virüs programlarının bulduğu her şey virüs olmuyor maalesef.

Hocam FitGirl gördüğüme göre biraz yozlaşmış bir unpack yöntemi kullanıyor ondan dolayıymış.

Hocam FitGirl gördüğüme göre biraz yozlaşmış bir unpack yöntemi kullanıyor ondan dolayıymış.
Belli zaten kurulurken sistemin anasını ağlatmasından, DODI Repack tercih ederdim ben olsam hiçbir zaman FitGirl önermedim.

Geri
Yukarı