Fitgirl Repack güvenilir midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsan yani yasa dışı. Yasa dışı olan bir şeyde söze bakarak güven oluşur. İndirdiğiniz içeriği en ince ayrıntılarıyla kontrol edebilmeniz mümkün değil. Günümüzde çeşitli truva atlarının, miner virüslerinin, wormların hatta adware reklam virüslerinin bile en popüler anti-virüs programlarını bile kolayca aşabilecek şifrelemelerle tasarlandığını düşünürsek. Kesin bir şekilde güvenilir demeyi doğru bulmuyorum. İşinizi şansa bırakıp denemeniz size kalmış ama inanın virüs bilgisayarınıza girdiğinde anti virüs programınız çay demleyip, camdan dışarı öyle boş boş bakacaktır.

@Murat Can Şimşek Çoğu anti-virüs yazılımı sadece veritabanı değil veritabanı+sezgisel analiz şeklinde zararlıyı tespit edebiliyor. Yani o zararlı o yazılımın veritabanında olmasa bile Heuristic olarak tespit edebiliyor. Anti-virüs yazılımlarına karşı önyargınızı bırakın artık.
Kişisel düşüncem ve edindiğim tecrübeler bu yönde olduğundan edindiğim argümanı forum üyeleriyle paylaşmak istedim. İndir butonuna basıp nasıl bir şeye güveniliyorsa, benim de yazdıklarıma bakarak bir insanın fikri değişebilir veya güvenebilir. Esenlikler dilerim.

Korsan yani yasa dışı. Yasa dışı olan bir şeyde söze bakarak güven oluşur. İndirdiğiniz içeriği en ince ayrıntılarıyla kontrol edebilmeniz mümkün değil. Günümüzde çeşitli truva atlarının, miner virüslerinin, wormların hatta adware reklam virüslerinin bile en popüler anti-virüs programlarını bile kolayca aşabilecek şifrelemelerle tasarlandığını düşünürsek. Kesin bir şekilde güvenilir demeyi doğru bulmuyorum. İşinizi şansa bırakıp denemeniz size kalmış ama inanın virüs bilgisayarınıza girdiğinde anti virüs programınız çay demleyip, camdan dışarı öyle boş boş bakacaktır.

Bu kadar yeteneğe sahip, kimsenin hissetmeyeceği, popüler anti-virüsleri aşacak becerilere sahip olanlar kalkıp bedava oyun kovalayan kitleye virüslemeyle uğraşmaz. Hepsinin bir namı ve düzenli bağış gelirleri var. O seviyede olsalar iki tane büyük şirket, site patlatıp çuvalla para kazanırlardı zaten.

Bu kadar yeteneğe sahip, kimsenin hissetmeyeceği, popüler anti-virüsleri aşacak becerilere sahip olanlar kalkıp bedava oyun kovalayan kitleyi patlatmaz. Hem bir ünvanları hem de düzenli bağış gelirleri var. O kadar yetenekleri olsa gitsinler iki tane şirket, site patlatıp çuvalla para kazanırlardı zaten.
Görüşünüze saygı duyuyorum, en büyüğünden örnek vermek gerekirse devlet sigara satımına izin veriyor, ama zararlı olduğunu söylüyor. Sizde bunun etik olup güvenli veya güvenli olup olmadığına göre beyninizde karar verip, para verip içiyorsunuz veya içmiyorsunuz. Bu durumda konuyla bağlamsal olarak korsan içerik üreten bir grubun size sunduğu illegal bir içeriği ücretsiz olarak bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Bana kesin ve %100 güvenli olduğuna dair bir argüman paylaşın. Anlattığım olay ile bu konuda merak edilen güven probleminin bağlantısını bir de bu şekilde düşündüğünüzde, yaklaşık 15 saniye kadar monitörünüzün ekranın bir bölgesine boş boş bakıp sorguladığınızda daha iyi anlıyorsunuz. Sizin tercihiniz.

Bunun sitesinden Borderlands 3 indirmiştim eski sistemime, maymuna dönmüştü bilgisayar kafayı yedi.

Bunun sitesinden Borderlands 3 indirmiştim eski sistemime, maymuna dönmüştü bilgisayar kafayı yedi.

Borderlands 3 ağır oyun, bende de aynısı yüklü. Oyunun ilk açılışında uzun süre sistem taraması yapıyor ama o orijinalinde de var. En son 4 ay önce eski işlemcim varken oynamıştım, güzel çalışıyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Borderlands 3 ağır oyun, bende de aynısı yüklü. Oyunun ilk açılışında uzun süre sistem taraması yapıyor ama o orijinalinde de var. En son 4 ay önce eski işlemcim varken oynamıştım, güzel çalışıyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Orijinali ile arasında dünyanın zamanı var. Sağ olsun bir arkadaş bana hediye etti oyunu, neredeyse 3/4 zaman fark ediyor orijinaliyle Fitgirl arasında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı