FitGirl repack sitesi güvenli midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
FitGirl repack yapıyor. Yani crackli dosyaları, oyunları paketliyor. Pakette değil de FitGirl'in aldığı dosyada virüs olabilir. Ama yine de yapımcının emeği karşılığı paranızın yettiği tüm dosya, oyun gibi şeyleri yapımcının belirlediği ücreti karşılığı orijinal yayınlanan platformdan almanızı tavsiye ederim. Sorunun cevabına gelecek olursak ben FitGirl'den hiçbir problem yaşamadım şu ana kadar hep FitGirl kullandım.

FitGirl veya DODI. İkisinden de oyun indirebilirsiniz. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Oyun kurulum süreleri biraz uzun sürebiliyor.

Daha öncesinde birkaç kez kullandım fakat hiçbir Torrent sitesinde güvenmem. 40 kere taratıp indiriyorum, her yerden kontrol ettiriyorum dosyayı ama yine de içinden bir şeyler çıkıyor, bilgisayar saçma sapan yavaşlıyor gibi gibi. Son 4 yıldır da orijinal olarak alıyorum bütün oyunlarımı ve Steam kullanıyorum çok şükür. Korsanın Allah belasını versin.

Bu pahalılıkta liseli arkadaşlara niye torrent indiriyorsun demem.

FitGirl güvenli fakat kurulum esasında bir aralar mining yapıyordu. Eh o kadar da olacak?

Paranız olunca orijinal alın ama. 13900k 4090 koyup oyuna para vermem demeyin.

Orijinal sitesinden indirdiğiniz sürece güvenlidir. Sahte siteler geçmişte türemişti şu an gerçi Fitgirl yazınca direkt ana site çıkıyor ama güvenmiyorsanız siteyi virüs total ile taratın oradaki kullanıcılar zaten belirtmişler hangisinin asıl site olup olmadığını. En temizi 1337X'in Fitgirl sayfasından indirmektir bana göre.

Bu pahalılıkta liseli arkadaşlara niye Torrent indiriyorsun demem.

FitGirl güvenli fakat kurulum esasında bir aralar mining yapıyordu. Eh o kadar da olacak?

Paranız olunca orijinal alın ama. 13900k 4090 koyup oyuna para vermem demeyin.

4090 ve 13900k bilgisayarım olsa, bir zahmet oyuna parasını veririm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı