FitGirl virüs bulaştır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

axoys

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Birkaç hafta once sonu. Site ile biten FitGirl sitesinden (gerçek olanı bu olması lazım araştırdım bayağı ama kesin demiyorum) FIFA 17 indirmeye kalkıştım. Dosya indi setup falan derken setup dosyasının tam ortalarında aynı görseldeki gibi Windows'tan trojan uyarısı aldım.
Trojan: Win32/Skeeyah.A!rfn detected.

63c65f8aac391ff530d7539af801d17ba63c2dc0925ca3002e2d7040e013c18c.png

Herkes güvenilir falan diyor ama ben hiç denememiştim, sırf oyun eski diye ve satışı yok diye indiricektim, hala satılıyor bazı sıtelerde ama 5-6 yıllık bu oyuna o kadar yuksek meblağ veremezdim. Sizce ne yapmalıyım? Bu site güvenilirse neden böyle bir uyarı aldım?

(O uyarıyı alınca setup falan her şeyi sildim kapattım şu an sorun yok.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam arkadaş Madem virüsten, zararlıdan korkuyorsun niye korsan indiriyorsun? korsan kullanıyorsun onunla ilgili sıkıntını bize soruyorsun? Nasıl bir mantık ben çözemedim.
Ona buna "satın al". Herkesin çok parası yok. Arkadaş Adobe kullanmak istese ne olacak? 2 aylık kullanacağı program için 600TL'ler mi versin? Mantıklı olun, çözüm üretin.

.site ile biten güvenilir. O sitenin 1337x paylaşımını kullanmanızı öneririm. Paramın yetmediği onlarca oyunu oradan indirdim, bir sorun çıkmadı. False-positive veya korsan alarmı büyük ihtimalle.

Ona buna "satın al". Herkesin çok parası yok. Arkadaş Adobe kullanmak istese ne olacak? 2 aylık kullanacağı program için 600TL'ler mi versin? Mantıklı olun, çözüm üretin.
Adobe kullanmasın alternatif aralştırılabilir illa paralı program kullanmak yerine ücretsizleri de bulunabilir ama evet Türkiye'de fiyatlar pahalı "satın al" desek bile arkadaş yine Crack indirecek...

Adobe kullanmasın alternatif aralştırılabilir illa paralı program kullanmak yerine ücretsizleri de bulunabilir ama evet Türkiye'de fiyatlar pahalı "satın al" desek bile arkadaş yine Crack indirecek...
Belki adamın bilgisi Adobe üzerine ve Adobe kullanması gerekiyor? Hem "Adobe'nin emeğine yazık" diyor olabilirsiniz, belki Adobe çalışanlarına yeteri kadar ödemiyor?

Belki adamın bilgisi Adobe üzerine ve Adobe kullanması gerekiyor? Hem "Adobe'nin emeğine yazık" diyor olabilirsiniz, belki Adobe çalışanlarına yeteri kadar ödemiyor?
Hocam dediğim gibi benim "crack kullanma dememin hiç bir etkisi yok zaten kullanan, kullanıyor.

Merhaba. Birkaç hafta once sonu. Site ile biten FitGirl sitesinden (gerçek olanı bu olması lazım araştırdım bayağı ama kesin demiyorum) FIFA 17 indirmeye kalkıştım. Dosya indi setup falan derken setup dosyasının tam ortalarında aynı görseldeki gibi Windows'tan trojan uyarısı aldım.
Trojan: Win32/Skeeyah.A!rfn detected.

Eki Görüntüle 1473743

Herkes güvenilir falan diyor ama ben hiç denememiştim, sırf oyun eski diye ve satışı yok diye indiricektim, hala satılıyor bazı sıtelerde ama 5-6 yıllık bu oyuna o kadar yuksek meblağ veremezdim. Sizce ne yapmalıyım? Bu site güvenilirse neden böyle bir uyarı aldım?

(O uyarıyı alınca setup falan her şeyi sildim kapattım şu an sorun yok.)

FitGirl'de çok virüs çıkacağını zannetmiyorum fakat FitGirl repacks sitesinden indirmediğin sürece bir sorun yaratabilir.

Bu korsan olayında isteyen kullanır (riskleri ile birlikte), istemeyen kullanmaz... Kullananlar kullanmayana, kullanmayan kullanana niye bu kadar karışıyor.

Ben korsan kullanmam diyen kaç kişinin Windows lisansı var? 3900TL'ye hanginiz orijinal lisans yaptınız?

Artı -1 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı