Fitness antrenman programı önerisi

paaradox

Femtopat
Merhaba arkadaşlar spora yeni başlayacağım 185 boy 90 kiloyum. Amacım 75 kilo düşüp kas yapmak yani kısaca hem kilo verip hem kas yapmak bildiğiniz bir antrenman programı falan varsa atar mısınız? İnternette varsa paylaşır mısınız? Yeni başladım pek bilmiyorum da.

Antrenman programı kişiye göre analiz edilir.İnsanların tavsiye vermesiyle yapmaya kalkarsanız altından kalkamayacağınız sorunlar olabilir.O yüzden yetkili birinin size bire bir test yapıp program oluşturması lazım.

Antrenman programı kişiye göre analiz edilir.İnsanların tavsiye vermesiyle yapmaya kalkarsanız altından kalkamayacağınız sorunlar olabilir.O yüzden yetkili birinin size bire bir test yapıp program oluşturması lazım.
peki hocam son olarak amacım baklava ve genel olarak kas yapmak full body yeterli olurmu ?

Valla hocam bende fazla bilmiyorum ama sanırsam kilonuz fazla o yüzden sarkma yapmadan kilo vermeniz lazım.Daha yetkili biriyle konuşsanız iyi olur sizin için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bununla başlayabilirsin. Biraz ağır gelebilir ama çok iyi sonuç veriyor. Kendim de yapıyorum ege fitness idmanlarını.

Dostum ilk 3-4 ay full body önerilir. Yeni başlayanların gelişimi daha hızlı olduğu için. Baklava istiyorsan yağ oranını düşürümen gerek. Ağırsağlam, Egefitness gibi kanalları izleyebilirsin. Deneyim ve araştırma şart bu sporda. Hadi kolay gelsin.

Dostum ilk 3-4 ay full body önerilir. Yeni başlayanların gelişimi daha hızlı olduğu için. Baklava istiyorsan yağ oranını düşürümen gerek. Ağırsağlam, Egefitness gibi kanalları izleyebilirsin. Deneyim ve araştırma şart bu sporda. Hadi kolay gelsin.
hocam yeni başladım şimdi ben 4-5 full body yapınca yağ oranı azalsa baklava olurmu ?

hocam yeni başladım şimdi ben 4-5 full body yapınca yağ oranı azalsa baklava olurmu ?
Dostum inan kesin bir şey söylemek yanlış olur. Kendini tanıman lazım. Sıkı bir çalışmayla neden olmasın. Tabii beklentini de belli bir oranda tutmalısın. Vücut yapmak 2-3 ayda yapılacak bir şey değil. Çok zaman harcaman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı